ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Кропивницькому відбулися національно-патріотичні змагання «Захисник Кіровоградщини»

Новини Регіони
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Листопада 2022, 9:28

У Донецькому державному університеті внутрішніх справ, що у Кропивницькому, відбулися національно-патріотичні змагання «Захисник Кіровоградщини».

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

На спортивному майданчику Донецького державного університету внутрішніх справ у Кропивницькому, де зібрались учасники та запрошені гості, панувала особлива атмосфера. Традиційні види естафет після початку широкомасштабного вторгнення сприймаються тепер інакше, більш серйозно. На це, звертаючись до учасників, звернув увагу заступник начальника Кіровоградського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки-начальник сектору комплектування полковник Андрій Лисенко.

–Національно-патріотичне виховання молоді після 24 лютого набуло зовсім іншого значення. Коли проти агресора піднялась вся країна, коли діти та літні люди з коктейлями Молотова в руках на вулицях зустрічали ворога – кожен з нас став захисником своєї землі. Хочеш миру, готуйся до війни. Після нашої Перемоги ці слова стануть девізом України, – зазначив Андрій Лисенко.

Учасники змагалися в традиційних естафетах: «Смуга перешкод», «Транспортування пораненого», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Перетягування каната», «Розбір та збір АК-47, Естафета з елементами перекидання (кантування) колеса».

В рамках заходу представники терцентрів комплектування ознайомили присутніх з умовами та перевагами проходження військової служби за контрактом.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Робота як робота — виїхали, розвалили, повернулись»: танкіст «Шева» про виконання бойових задач на фронті

«Робота як робота — виїхали, розвалили, повернулись»: танкіст «Шева» про виконання бойових задач на фронті

Старший лейтенант Олександр, із позивним «Шева», служить заступником командира танкової роти у 128-й окремій важкій механізованій бригаді «Дике поле».

1 окремий Центр СБС: карай ворога в його тилу справедливим гнівом Спектра

1 окремий Центр СБС: карай ворога в його тилу справедливим гнівом Спектра

14-й окремий полк безпілотних авіаційних комплексів (віднедавна розширений до 1 окремого Центру СБС) — з’єднання у складі Сил безпілотних систем ЗСУ, перший та єдиний в світі підрозділ, що виконує спеціальні завдання зі знищення особливо важливих цілей ворога із застосуванням широкої номенклатури безпілотних систем на оперативно-тактичному та стратегічному рівнях.

Міністри оборони України та Нідерландів обговорили запуск виробництва deep-strike БПЛА

Міністри оборони України та Нідерландів обговорили запуск виробництва deep-strike БПЛА

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрівся з Міністром оборони Нідерландів Рубеном Брекельмансом та обговорив запуск спільного виробництва deep-strike БПЛА.

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

Безпілотникіи 3 Окремої важкої механізованої Залізної бригади та суміжників безупинно перемелюють російських загарбників і трощать їхнє озброєння та укріплення.

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Підрозділи 24 ОМБр імені Короля Данила тримають оборону в Часовому Ярі, знищуючи накупантів при спробах накопичення.

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Перший батальйон ПБС Kraken 3 АК цілодобово та комплексно працює по окупантах в Харківській області.

ВАКАНСІЇ

Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Бойовий медик

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Бойовий медик взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Старший сапер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Оператор, військовослужбовець

від 21600 до 121600 грн

Львів, Львівська область

Артилерист/ка на САУ, БМ-21 (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

--- ---