Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…
Сьогодні ухвалені рішення РНБО України і Ставки Верховного Головнокомандувача на захист України й усі вони будуть реалізовані. Про це у своєму зверненні заявив Президент України Володимир Зеленський.
«Я вже детально прозвітував сьогодні вдень про нашу заявку на вступ до НАТО за пришвидшеною процедурою. Та про очевидну готовність України до переговорів з російською федерацією — але вже з іншим Президентом Росії, який розумітиме, що відбувається», — повідомив Володимир Зеленський.
Говорячи про рішення РНБО щодо санкцій проти російських фізичних і юридичних осіб, він додав, що «там дійсно великий перелік, доволі гучні прізвища». Але Президент підкреслив, що ми орієнтуємося не на гучність, а на те, щоб реально демонтувати російський вплив і при цьому вплинути на стан справ у самій Російській Федерації.
«Тож запроваджуються обмеження проти кількох тисяч субʼєктів, — сказав Володимир Зеленський. — Синхронізуються санкції України і наших партнерів. Впроваджуються нові санкції проти ключових персоналій, проти значущих російських підприємств».
Президент України наголосив, що, звичайно, санкції будуть застосовані й до тих громадян інших держав, які взяли участь у російському фарсі на окупованій території нашої держави.
«Псевдореферендуми — це елементи агресії проти суверенної держави, і кожен, хто причетний до організації чи проведення цього фарсу, буде притягнутий до відповідальності», — сказав Володимир Зеленський.
Він повідомив про сьогоднішню розмову із прем’єр-міністрами Японії та Данії, які засудили чергові російські кроки до ескалації. Також Президент подякував усім лідерам держав-партнерів, усім політичним і громадським діячам світу, які вже доволі оперативно висловилися на захист України та міжнародного права.
«Дякую особисто Президенту Байдену, Конгресу, нашим друзям у Європі й усім, хто вже посилює санкції проти Росії і вже робить потужні кроки для збільшення оборонної та фінансової підтримки України!», — сказав Володимир Зеленський.
Він наголосив, що ми маємо звільнити всю нашу землю, і це буде найкращий доказ того, що міжнародне право й людські цінності не зламати жодній державі-терористу, навіть такій знахабнілій, як Росія.
@armyinformcomua
російська пропагандистська машина станом на 18 грудня 2025 року не змінює улюблених методів: бере кримінальну новину, перекручує заголовок, додає фантазію — і на виході отримує «черговий злочин військових ЗСУ».
Володимир Зеленський провів зустріч із Премʼєр-міністром Іспанії Педро Санчесом у Брюсселі.
З початку цієї доби відбулося 98 бойових зіткнень, у тому числі 35 на Покровському та 20 на Краматорському напрямках.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що пропозиція Європейської комісії щодо репараційного кредиту передбачає розумний і справедливий підхід.
З 15 по 17 грудня 2025 року в місті Блуденц (Австрія) відбувся другий етап юніорського Кубка світу з санного спорту. За його підсумками юніорська збірна команда України здобула бронзові нагороди в командній гонці.
На Куп’янському напрямку українські артилеристи відбили чергову спробу піхотного прориву противника, який намагався скористатися густим туманом для прихованого висування до позицій Сил оборони.
Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…