ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Австрія дасть Україні пальне, шоломи та бронежилети

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Березня 2022, 9:39

Ситуація щодо російського вторгнення

Федеральний уряд Австрії вирішив надати Україні пальне, шоломи та бронежилети, а також відправити гуманітарні вантажі, повідомив у Фейсбуці посол України в Австрії Василь Химинець за результатами зустрічі з главою уряду Австрії.

«Зустрівся з федеральним канцлером Австрії Карлом Негаммером. Отримав запевнення, що Австрія на боці України й продовжуватиме надавати підтримку й практичну допомогу мужньому українському народові. Серед останніх рішень федерального уряду: допомога пальним, надання шоломів та бронежилетів, гуманітарні вантажі», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно федеральний міністр оборони Австрії Клаудіа Таннер заявила, що Австрія надасть Україні оборонне оснащення, зокрема 10 тис. шоломів. Крім того, Відень відправить в Україну 100 тис. літрів пального.

Австрійський уряд також прийняв рішення про виділення ще 15 млн євро, які будуть передані МКЧХ, УВКБ ООН, ЮНІСЕФ та австрійським неурядовим організаціям в Україні.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Міністри оборони України та Нідерландів обговорили запуск виробництва deep-strike БПЛА

Міністри оборони України та Нідерландів обговорили запуск виробництва deep-strike БПЛА

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрівся з Міністром оборони Нідерландів Рубеном Брекельмансом та обговорив запуск спільного виробництва deep-strike БПЛА.

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

Безпілотникіи 3 Окремої важкої механізованої Залізної бригади та суміжників безупинно перемелюють російських загарбників і трощать їхнє озброєння та укріплення.

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Підрозділи 24 ОМБр імені Короля Данила тримають оборону в Часовому Ярі, знищуючи накупантів при спробах накопичення.

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Перший батальйон ПБС Kraken 3 АК цілодобово та комплексно працює по окупантах в Харківській області.

Знає кілька мов і працював у ресторані: Михайло став десантником 95-ї Поліської бригади ДШВ

Знає кілька мов і працював у ресторані: Михайло став десантником 95-ї Поліської бригади ДШВ

22-річний Михайло підписав «Контракт 18‒24» із 95-ю окремою десантно-штурмовою Поліською бригадою, тому що відчуває відповідальність за друзів, з якими разом вчився у військовому ліцеї.

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Бійці підрозділу «Артан» Головного управління розвідки щоночі виконують бойові завдання. не даючи ворогу ані хвилини перепочинку.

ВАКАНСІЇ

Майстер ремонтної майстерні

від 25000 до 30000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Кухар/повар для ЗСУ

від 21500 до 51500 грн

Івано-Франківськ

ІФ МТЦК

Розвідник військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Львів

Червоноградський РТЦК та СП

Охоронець

від 20000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А4055

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Військова частина А4476

--- ---