ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Слідуй за мною – роби як я!» – є такий девіз у Кодексі сержанта

Life story Відео
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Листопада 2021, 13:06

Борис — головний сержант роти окремого батальйону оперативного командування «Захід». Військову службу розпочав строковиком у 2007 році в навчальному центрі «Десна», де навчався як курсант. За кілька місяців солдата, як найкращого в підрозділі, залишили на «курс сержанта», що нині називається курсом лідерства базового рівня.

Після строкової приїхав додому, аби трохи відпочити, та без військового колективу було вже важко уявити своє життя. Тож невдовзі підписав контракт зі Збройними Силами України в одній із військових частин Рівненського гарнізону.

— У 2014 році ми робили те, що вміли, робимо це й тепер під час відряджень до району операції Об’єднаних сил, — каже головний сержант. — Наразі ми на Рівненському полігоні. Тут, у пункті постійної дислокації, навчаємо військовослужбовців — як строковиків, так і контрактників. У нас є все необхідне для цього. Я передаю набутий досвід підлеглим, щоб вони були готові виконати бойове завдання, де немає дрібниць, а ціною помилки може стати життя власне та побратимів.

За його словами, за вісім років збройного протистояння українське військо стало в рази сильнішим. Змінилося все. Зокрема, всебічне забезпечення армії. У 2014 році військовий однострій, індивідуальні засоби захисту, взуття, аптечку та решту речей першої необхідності доводилось шукати. 

– Категорія контрактників – це професійне військо. Ми повинні бути готові до бою будь-де й будь-коли.

Головний сержант любить свою роботу й займається саме тією справою, яку обрав сам, про яку мріяв з дитинства, і пишається цим.

Відео авторів

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Стерто в нуль три штурмові бригади»: СБС за 28 днів жовтня вразили 7000 росіян і 23 500 цілей

«Стерто в нуль три штурмові бригади»: СБС за 28 днів жовтня вразили 7000 росіян і 23 500 цілей

Командувач Сил безпілотних систем ЗСУ майор Роберт «Мадяр» Бровді повідомив, що підрозділи Угруповання СБС «перетнули позначку у 7000 „хробаків“», а загальна кількість уражених ворожих цілей за 28 діб жовтня становить 23 500.

Денис Шмигаль зустрівся з представниками НАТО: фокус — PURL і реформи Міноборони

Денис Шмигаль зустрівся з представниками НАТО: фокус — PURL і реформи Міноборони

Міністр оборони України Денис Шмигаль провів у Києві зустріч із Старшим представником НАТО в Україні Патріком Тернером, а також командувачем NSATU та SAG-U генерал-лейтенантом Кертісом Баззардом.

Масовий штурм біля Покровська, ССО зачистили позиції росіян, 5 штурмова і полонені окупанти: стрім

Масовий штурм біля Покровська, ССО зачистили позиції росіян, 5 штурмова і полонені окупанти: стрім

В районі Добропілля відбили одну з наймасовіших атак росіян. Щоб захопити села Шахове та Володимирівка, окупанти кинули в бій 29 одиниць броньованої техніки. Колони рухалися різними маршрутами й у різний час — групами по 4–5 машин. Загалом атака тривала понад шість годин. За цей час вдалося знищити два танки, 12 бойових броньованих машин і одну машину з піхотою. Після цього FPV-дрони розпочали полювання на залишки окупантів.

Володимир Зеленський визначив ключові цілі уряду на 100 днів: українська зброя, газ, санкції

Володимир Зеленський визначив ключові цілі уряду на 100 днів: українська зброя, газ, санкції

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з урядовцями щодо результатів роботи Кабінету Міністрів за сто днів, де доповідали Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко, віцепрем’єри та міністри.

На Черкащині продавали автівки, ввезені під виглядом допомоги для ЗСУ

На Черкащині продавали автівки, ввезені під виглядом допомоги для ЗСУ

Правоохоронці викрили на Черкащині організовану злочинну групу, яка займалася торгівлею автомобілями, ввезеними до країни під виглядом допомоги ЗСУ.

На Харківщині викрили військовослужбовця, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів до Угорщини

На Харківщині викрили військовослужбовця, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів до Угорщини

Оперативники Харківського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції спільно зі слідчими поліції Харківщини викрили 38-річного військовослужбовця, який за 15 тисяч доларів намагався переправити чоловіка з Харкова до Угорщини.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Бухгалтер (матеріальний стіл), військовослужбовець

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна Січеславська Бригада

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Снайпер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

Стрілець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192

--- ---