ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Військові виші України та Болгарії співпрацюватимуть у сфері інформаційних технологій

Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Жовтня 2021, 18:05

В онлайн-форматі сьогодні, 27 жовтня, відбулась зустріч представників Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з представниками Військово-морської академії імені Ніколи Вапцарова, Республіка Болгарія. Координатором заходу виступив Радник з питань професійної військової освіти при Представництві НАТО в Україні підполковник Стасіс Палдунас, повідомляє пресслужба ВІТІ.

Під час заходу заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко ознайомив представників Військово-морської академії з історією Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, системою підготовки військових фахівців у галузі інформаційних технологій та навчально-матеріальною базою. Полковник Владислав Чевардін представив галузь «Кібербезпеки» й озвучив спроможності та досягнення за напрямами даної спеціальності.

Зі свого боку Ніколай Веліков, представник Військово-морської академії, презентував свій виш, який є одним із найстаріших технічних навчальних закладів у Республіці Болгарія.

Наприкінці зустрічі  представники Військово-морської академії імені Ніколи Вапцарова висловили сподівання щодо плідної співпраці вишів у сфері інформаційних технологій.

Підготував Олександр Беккер

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Засікли, притисли, ліквідували: десантники розгромили штурмову групу ворога в Покровську
Засікли, притисли, ліквідували: десантники розгромили штурмову групу ворога в Покровську

У північній частині Покровська російські війська намагалися приховано висунутися до позицій українських підрозділів, використовуючи погодні умови. Спробу штурму своєчасно виявили та зірвали десантники.

Пам’яті спортсмена, оператора безпілотних систем Андрія Яременка
Пам’яті спортсмена, оператора безпілотних систем Андрія Яременка

Успішну спортивну кар’єру змінив на службу в ЗСУ

Погроза з тилу, смерть попереду: полонений росіянин пояснив, що таке «нульовий рубіж»
Погроза з тилу, смерть попереду: полонений росіянин пояснив, що таке «нульовий рубіж»

Бійці 3-го механізованого батальйону «Їжаки» 67-ї ОМБр взяли в полон російського штурмовика 556-го полку зс рф поблизу Олексіївки на Дніпропетровщині. Полонений заявив про практику «нульового рубежу», «заградзагони» та погрози з боку командування.

Найбільшу ворожу активність зафіксовано на Покровському та Гуляйпільському напрямках
Найбільшу ворожу активність зафіксовано на Покровському та Гуляйпільському напрямках

Протягом минулої доби між українськими військами та російськими загарбниками зафіксовано 173 бойові зіткнення.

Понад 150 БПЛА рф атакували Україну, близько 110 із них — «Шахеди»
Понад 150 БПЛА рф атакували Україну, близько 110 із них — «Шахеди»

У ніч на 11 січня росія атакувала Україну 154 ударними БПЛА, зокрема Shahed та «Гербера».

Ворог втратив за добу 1 130 військових, 11 танків та 44 артсистеми — Генштаб ЗСУ
Ворог втратив за добу 1 130 військових, 11 танків та 44 артсистеми — Генштаб ЗСУ

За минулу добу втрати російських окупаційних сил склали 1 130 військових, 11 танків та 44 артилерійські системи.

ВАКАНСІЇ
Медична сестра, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Командир відділення

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

Запорізький Центральний ОРТЦК та СП

Механік-водій

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Снайпер

від 22000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Офіцер, лікар медичного пункту

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Водій-кранівник, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

--- ---