ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Про безкоштовний відпочинок у Карпатах для учасників АТО/ООС

Новини Реабілітація
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Квітня 2021, 11:44

Днями почнеться 54-й заїзд до реабілітаційно-відпочинкового табору «За покликом серця», що знаходиться у с. Ростоки Косівського району Івано-Франківської області. Табір працює на волонтерських засадах із 2015 року як місце відпочинку для учасників бойових дій АТО/ООС та членів їхніх родин. Тривалість заїзду 10 днів. Табір розташовано в мальовничому місті Карпатських гір та річки Черемош.

Відпочинок для учасників російсько-української війни безкоштовний. Усі витрати на організацію заїздів здійснюються за рахунок благодійних коштів, які надаються як фізичними, так і юридичними особами. Протягом  заїзду ветерани АТО/ООС, а також члени їхніх родин проходять курс психологічної реабілітації. Щоб кардинально переключити думки людей від війни й важких спогадів, організатори максимально наситили програму. Зранку до ночі мешканці табору чимось зайняті – або активним відпочинком, або творчими майстер-класами. Вони відвідують музеї, криївки, займаються ковальством, гончарством, малюванням. У теплу пору року бійці катаються на велосипедах, сплавляються на човнах річкою Черемош, купаються у карпатських чанах, взимку – катаються на лижах. На території табору є кілька ставків, у яких можна порибалити. Для воїнів, які прийшли з війни, природна краса Карпат лікує душі сама по собі.

Табір збирає в своєму чарівному місті гарних людей, воїнів, однодумців, які присвятили своє життя захисту незалежності України! 

Отримати більш детальну інформацію, а також записатись до груп  можна  за телефоном: 0676765793. 

Фото – Ольга Пригорова

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
У 2025 році покращився стан інженерного обладнання оборонних рубежів — Головнокомандувач ЗСУ

У 2025 році покращився стан інженерного обладнання оборонних рубежів — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський провів робочу нараду щодо стану інженерного облаштування оборонних рубежів, під час якої обговорив фортифікації, інженерні загородження, підготовку населених пунктів до оборони та організацію «антидронового» захисту.

У Повітряних Силах назвали одну з головних ворожих загроз у 2026 році

У Повітряних Силах назвали одну з головних ворожих загроз у 2026 році

Російські загарбники нарощують застосування керованих авіабомб різних типів і у 2026 році це буде одна з головних загроз. За минулий рік росіяни застосували 60 тисяч таких бомб.

«Тиснути масою і постійно штурмувати»: на Покровському напрямку у ворога одноманітна тактика

«Тиснути масою і постійно штурмувати»: на Покровському напрямку у ворога одноманітна тактика

На Покровському напрямку російські окупаційні війська продовжують тиск, але кардинальних змін у лінії бойового зіткнення немає.

Окупанти завдали ударів по Харківщині, є постраждалі

Окупанти завдали ударів по Харківщині, є постраждалі

Учора, 1 січня, близько 21:30 ворожі безпілотні літальні апарати, за попередніми даними типу «Герань-2», атакували населені пункти Харківської області, внаслідок чого постраждала мирна мешканка.

Феєрверки для окупантів — десантники відправили росіянам «подарунки» з вибуховим ефектом

Феєрверки для окупантів — десантники відправили росіянам «подарунки» з вибуховим ефектом

Бійці 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України привітали російських загарбників з Новим роком і відправили їм «подарунки» з вибуховим ефектом.

Миттєва карма: окупант вкрав крісло, але його одразу покарав український дрон

Миттєва карма: окупант вкрав крісло, але його одразу покарав український дрон

Дрон 41-ї окремої механізованої бригади атакував російського загарбника, який вкрав крісло і через нього відстав від групи.

ВАКАНСІЇ
Оператор БПЛА (за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Новокодацький РТЦК та СП

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

до 21000 грн

Львів

125 обр СВ ЗСУ

Номер обслуги міномета

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Номер обслуги 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---