ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

За $30 тисяч обіцяв вивезти до Польщі: судитимуть сержанта-порнографа

Новини
13 Серпня 2026, 16:02
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Переправник в оточенні правоохоронців
Фото спецпрокуратури Західного регіону

Скерували до суду обвинувальний акт стосовно 30-річного головного сержанта одного з підрозділів ДПСУ на Львівщині.

Про це повідомила 13 серпня спецпрокуратура Західного регіону.

Чоловікові інкримінують організацію незаконного переправлення особи через державний кордон України, незаконне придбання та зберігання боєприпасів, а також розповсюдження порнографічних матеріалів.

Розслідуванням встановлено, що військовослужбовець запропонував одному з військовозобов’язаних за $30 тисяч організувати незаконний виїзд з України до Польщі через один із пунктів пропуску на Львівщині, попри встановлені законодавством обмеження.

У березні 2026 року під час одержання обумовленої суми неправомірної вигоди за свої «послуги» прикордонника затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави.

Крім того, під час обшуку його автомобіля виявлено боєприпас. Згідно з висновком експерта, вилучений предмет є осколковою ручною гранатою, яку чоловік зберігав без передбаченого законом дозволу.

Також встановлено, що обвинувачений не раз надсилав знайомим фото- та відеоматеріали порнографічного характеру. Задокументовано щонайменше п’ять таких епізодів.

Дії військовослужбовця кваліфіковано за:

  • ч. 3 ст. 332 КК України – незаконне переправлення осіб через державний кордон України;
  • ч. 1 ст. 263 КК України – зберігання та придбання бойових припасів без передбаченого законом дозволу;
  • ч.ч. 2, 3 ст. 301 КК України – розповсюдження порнографічних предметів.

Наразі військовий відсторонений від виконання службових обов’язків. Суд продовжив йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі близько 900 тисяч гривень.

АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.

 


105 знищених цілей за місяць: результати роботи Севастопольської бригади тактичної авіації ПвК «Захід»
105 знищених цілей за місяць: результати роботи Севастопольської бригади тактичної авіації ПвК «Захід»

У липні пілоти Севастопольської бригади тактичної авіації знищили 105 російських повітряних цілей — від крилатих ракет до ударних і реактивних дронів.

«Йдеш із „Гламурним“»: ГУР оприлюднило перехоплення з «епічним діалогом» окупанта з командиром
«Йдеш із „Гламурним“»: ГУР оприлюднило перехоплення з «епічним діалогом» окупанта з командиром

ГУР оприлюднило перехоплення з «епічним діалогом» окупанта зі своїм командиром.

«Ідуть наодинці, без мап та телефонів»: російських штурмовиків ведуть в атаку дрони
«Ідуть наодинці, без мап та телефонів»: російських штурмовиків ведуть в атаку дрони

Ворожі піхотинці нині здебільшого по одному ідуть до наших позицій, але в супроводі свого дрона, який вказує шлях.

Полювали на F-16 та Mirage 2000: СБУ викрила 14 агентів російського ГРУ, які готували удари по українських аеродромах
Полювали на F-16 та Mirage 2000: СБУ викрила 14 агентів російського ГРУ, які готували удари по українських аеродромах

СБУ викрила мережу з 14 осіб, які збирали дані про українські аеродроми, літаки F-16 і Mirage 2000 та передавали інформацію російській воєнній розвідці.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор розвідувального БПЛА

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

RobotaUa Начальник електpостанції, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Водій категорії B, C, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Стрий

Військова частина А2847

RobotaUa Спеціаліст оператор протидії технічним розвідкам

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Оператор звукометричного комплексу, ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

RobotaUa Оператор розвідувальних БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила