ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

147-ма артилерійська бригада ДШВ першою серед новостворених артбригад застосувала middle strike-дрони

Новини
17 Червня 2026, 12:12
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

147-ма артилерійська бригада першою серед новостворених артилерійських бригад ЗСУ застосувала проти російських військ ударні middle strike-дрони.

Про це повідомили в 7-му корпусі швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗС України.

У корпусі зазначили, що підрозділи ДШВ дедалі активніше використовують ударні безпілотники для роботи по цілях у тилу противника — складах, пунктах управління та логістичних об’єктах.

Під час однієї з таких операцій бійці 147-ї артбригади завдали ударів одразу по кількох цілях.

У районі Старомихайлівки на західній околиці Донецька дрони атакували склад боєприпасів, який російські військові облаштували в ангарі на території ферми. За даними корпусу, об’єкт використовувала 110-та окрема мотострілецька бригада рф.

Ще однією ціллю став командний пункт одного з батальйонів 51-ї загальновійськової армії рф у Селидовому. Російські військові розмістили його серед приватної забудови.

Також удару зазнав пункт зосередження особового складу поблизу Курахового. Для його облаштування окупанти використовували будівлю неподалік Курахівської ТЕЦ.

У 7-му корпусі наголосили, що операція стала результатом комплексної роботи розвідки. Дані про цілі збирали за допомогою повітряного спостереження, кіберрозвідки та аналізу документів, здобутих у противника.


Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal
Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal

Президент України зустрівся з лідерами європейських країн, зокрема Данії, з якою Україна підписала угоду у форматі Drone Deal.

Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби
Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби

Масштабний друкарський бізнес, який щоденно випускав більш як 3 тисячі липових лікарських висновків та різноманітних довідок викрили поліцейські у Києві.

Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»
Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»

Працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією та СБУ викрили й затримали на Донеччині військовослужбовця, який незаконно продав майна на 1,1 мільйон гривень.

НРК на стероїдах: інженери «Хартії» перетворили БТР на протимінний роботизований комплекс
НРК на стероїдах: інженери «Хартії» перетворили БТР на протимінний роботизований комплекс

Технології бережуть життя людей — це один із принципів «Хартії», який підштовхує наших розробників шукати нові рішення для сучасного поля бою.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Головний спеціаліст юридичного відділу

від 19000 грн

Вся Україна

Військова частина A2330

WorkUa Інспектор прикордонної служби, фельдшер

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

WorkUa Стрілець (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

WorkUa Оператор засобів РЕБ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Olx Бойовий медик взводу

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Стрілець

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

ПУБЛІКАЦІЇ