ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворожі втрати з початку року становлять уже понад 145 тисяч осіб — Володимир Зеленський

Важливі новини Новини
22 Травня 2026, 11:58
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Президент України Володимир Зеленський сидить за столом
Президент України Володимир Зеленський

З початку 2026 року втрати російських окупаційних військ вбитими та пораненими становлять уже понад 145 тисяч осіб.

Про це за підсумками доповіді Головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського щодо активності на фронті повідомив Президент України Володимир Зеленський.

«Від початку 2026 року російські втрати на фронті вже склали більше ніж 145 тисяч осіб. Зокрема, знищеними — майже 86 тисяч осіб, важкопораненими — щонайменше 59 тисяч осіб, у полон взято понад 800 російських військовослужбовців», — йдеться в повідомленні.

Крім того, глава держави також заявив про досягнення Силами оборони визначених цілей у прикордонні Сумської області.

«Продовжуємо знищувати російський особовий склад і техніку окупантів також на інших напрямках. Особливо хочу подякувати за влучність операторам наших дронів. Тривають і активні дії, за які варто відзначити десантників та штурмовиків. Дякую кожному українському підрозділу, який досягає результатів», — додав Володимир Зеленський.

«Зазнає величезних втрат» — німецький генерал констатує, що у рф серйозні проблеми з мобілізацією
«Зазнає величезних втрат» — німецький генерал констатує, що у рф серйозні проблеми з мобілізацією

Президент обговорив з військовими кроки для захисту Одещини від ворожих ракет та дронів
Президент обговорив з військовими кроки для захисту Одещини від ворожих ракет та дронів

Президент України Володимир Зеленський провів на Одещині координаційну нараду з Командуванням ВМС щодо безпекових питань Південного регіону.

«Дав прикурити»: FPV-дрон позбавив окупанта одразу двох шкідливих звичок
«Дав прикурити»: FPV-дрон позбавив окупанта одразу двох шкідливих звичок

Український дрон назавжди позбавив російського загарбника двох вкрай шкідливих звичок. Перша — це вторгнення до чужих країн, а друга — куріння.

Покровський, Гуляйпільський та Слов’янський: Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою ворожою активністю
Покровський, Гуляйпільський та Слов’янський: Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою ворожою активністю

Від початку доби між Силами оборони та російськими окупаційними військами відбулося 71 бойове зіткнення.

Ворог намагається розсікти лівобережний плацдарм ЗСУ в районі Куп’янська
Ворог намагається розсікти лівобережний плацдарм ЗСУ в районі Куп’янська

Окупанти намагаються розсікти лівобережний плацдарм ЗСУ в районі Куп’янська, щоб хоч якось наблизити реальність до заяв генштабу рф.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Olx Майстер, номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Заступник командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення

від 27000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Olx Стрілець-зенітник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Гранатометник

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

WorkUa Механік-електрик

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789