Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Наступальні дії підрозділів Сил оборони на Олександрівському напрямку розвиваються успішно, противнику де дають змоги змінити ситуацію на його користь.
Про це під час стриму АрміяTV 16 березня розповів офіцер відділення комунікацій 148-ї окремої артилерійської Житомирської бригади 8-го корпусу Десантно-штурмових військ Сергій Колесниченко.
— Угрупування Десантно-штурмових військ та інших суміжних підрозділів продовжують контрнаступальну операцію на Олександрівському напрямку.
Наші підрозділи активно працюють по позиціях противника, знищують його живу силу, техніку, логістику, — сказав він.

Окупанти намагаються протидіяти й утримати захоплені раніше позиції, однак успіху не мають.
— Ворог намагається утримувати зайняті рубежі та періодично застосовує малі піхотні групи і безпілотні системи.
Однак ці дії не дають йому можливості змінити обстановку на свою користь. Наші підрозділи діють комплексно у взаємодії артилерії, безпілотних систем і піхоти, що дозволяє поступово покращувати тактичне положення на напрямку, — запевнив військовий.

Раніше АрміяInform повідомляла, що Головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський провів роботу в Південній операційній зоні, де тривають активні бойові дії.
Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Стрілець – помічник гранатометника
від 20100 до 120100 грн
Дніпро
128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….