Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Сили безпілотних систем представили онлайн-симулятор розвідки та цілевказання — KillZone.
Основна задача гравця — знайти замасковану ворожу техніку на реальних знімках з розвідувального дрона, «підсвітити її» для засобів ураження та відтворити місії, раніше виконані воїнами СБС.
Про це повідомили в Силах безпілотних систем.
Даний симулятор занурює в тему СБС загалом і знайомить з підрозділами, які системно вражають понад третину від усіх знищених й уражених Українським військом ворожих цілей, верифікованих у військовій системі ситуаційної обізнаності «Дельта».
Кожна наступна місія є завданням від конкретного полку чи бригади, які працюють у складі СБС, а їх командири за потреби прийдуть на допомогу з підказкою.
Пограти в KillZone від СБС можна вже зараз — за посиланням.
Такий спрощений симулятор — це інтерактивний спосіб знайомити цивільне населення з професією аеророзвідника та дешифрувальника, для яких пошук цілей для подальшого знищення — щоденна робота.
Гра створена у співпраці з маркетинговою агенцією TWID Marketing & Tech Agency. Минулого року СБС вже випустили пробну версію подібної гри з назвою «Знайди ворога». Тоді в неї зіграло понад 13000 унікальних юзерів, що є однозначним успіхом і показником цікавості, як зазначають автори.
Серед особливостей нового симулятора:
KillZone — це реальний військовий термін, зона суцільного ураження дронами, яка унеможливлює просування ворога.
«Створення справжньої „кілл-зони“ вздовж усієї лінії бойового зіткнення — один із пріоритетів Сил безпілотних систем. Та для досягнення мети підрозділам СБС потрібно більше людей, які виявлятимуть ворожі цілі ще в тилу ворога, знаходячись у повній безпеці» — зазначили в СБС.
Симулятор дозволить гравцям перевірити свою уважність та відкрити вміння, які можуть стати корисними на службі у Силах безпілотних систем. А гра запропонує подати заявку до СБС після останнього завдання.
Як повідомляла АрміяInform, Сили безпілотних систем ЗСУ посилюють свій тил. Саме тому рекрутують «людей з руками». Будівельників, зварювальників, гіпсокартонщиків, інженерів, сантехніків і не тільки.
Головне управління розвідки Міноборони України поділилося детальною інформацією щодо російського керованого боєприпасу «Краснополь-М2».
Оператори прикордонного підрозділу «Фенікс» за одну ніч знищили ворожої техніки на Гуляйпільському напрямку на близько $28 мільйонів.
Сьогодні минає два роки з дня загибелі командира «Сталевої сотні» 67-ї окремої механізованої бригади.
Вранці 6 квітня ворог вдарив по енергетичній інфраструктурі Київщини. Унаслідок атаки Славутич тимчасово залишився без світла — це близько 21 тисячі людей.
Президент України Володимир Зеленський здійснив перший офіційним візитом до Сирії та провів перемовини з Президентом Ахмедом аш-Шараа в Дамаску.
У ніч на понеділок, 6 квітня, російські окупанти запустили по Україні 141 ударний безпілотник типу Shahed, «Гербера» та «Італмас».
Старший стрілець – оператор
від 20000 до 120000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
Механік ударних БпЛА
від 20000 до 120000 грн
Львів
217 окремий батальйон 125 окремої бригади територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….