ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Завтра прідут союзнікі, оні нє в окруженіі» — російське командування розповідало своїм оточеним піхотинцям казки

Новини
10 Лютого 2026, 11:56
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Молоді рекрути 127 ОВМБр під час базової військової підготовки

На Покровському напрямку ситуація стабільно напружена. Противник просувається малими піхотними групами, використовуючи складні погодні умови.

Про це в ефірі Армія TV розповів офіцер 12-ї бригади НГУ «Азов» з позивним «Росс».

За його словами, напередодні такі російські групи знищували в селі Золотий Колодязь. Населений пункт зачищали від ворога кілька діб, взяли декілька полонених. А в один з останніх днів, коли вже залишалася остання вулиця, підрозділи «Азова» наштовхнулися на взвод противника.

«Під час виконання разом з полоненим було взято в полон офіцера російської федерації. І його особливий склад у кількості 17 військовослужбовців. Полонені розповідали, що їх командування годувало завтраками — „завтра к нім прийдут союзнікі, всьо будєт хорошо, оні нє в окруженіі“. Хоча, зі слів полонених, вони самі розуміли, що в оточенні. Сиділи вони там дуже великий проміжок часу. Абсолютно демотивовані», — розповів офіцер 12-ї бригади НГУ «Азов».

Як повідомляла АрміяInform, серед особового складу ворога, що йде на «м’ясні штурми» на Півдні, багато алкоголіків, наркозалежних та хворих.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform та на сторінку в інстаграмі.


Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

Був один, а став 200: Signum очищає українські ліси від росіян
Був один, а став 200: Signum очищає українські ліси від росіян

Дронарі підрозділу Signum прочісують ліси у пошуках окупантів, а знайдених — успішно утилізовують.

Гармата, склади БК та позиції дронів: прикордонники «Прайму» знищили низку ворожих цілей
Гармата, склади БК та позиції дронів: прикордонники «Прайму» знищили низку ворожих цілей

Прикордонники РУБпАК «Прайм» 5-го загону ДПСУ знищили гармату, техніку та живу силу окупантів на Північно-Слобожанському напрямку.

1600 окупантів за тиждень: оператори FPV-дронів Центру спецоперацій «Альфа» СБУ не збавляють темп
1600 окупантів за тиждень: оператори FPV-дронів Центру спецоперацій «Альфа» СБУ не збавляють темп

Бійці ЦСО «Альфа» СБУ, зокрема дронарі підрозділу, продовжують систематичну ліквідацію живої сили противника на фронті.

ВАКАНСІЇ
Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Номер обслуги, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

C Engineer

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Кухар (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Стаpший механік, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область