Вона опублікувала його і написала лише одне слово: «вдома». За цим словом — три роки, десять місяців і один день чекання. Понад два роки…
Протягом минулої доби між українськими захисниками та російськими загарбниками відбулося 153 бойових зіткнення.
Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 08.00 7 лютого.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби противник здійснив 91 обстріл, один з них — з реактивних систем залпового вогню. Також завдав чотирьох авіаударів із застосуванням 12 КАБ.
На Південно-Слобожанському напрямку ворог десять разів намагався прорвати оборонні рубежі наших захисників, у районах населених пунктів Вовчанськ, Дворічанське та у бік Приліпки, Кутьківки, Фиголівки.
На Куп’янському напрямку вчора відбулося два боєзіткнення в районі Піщаного.
На Лиманському напрямку ворог атакував шість разів. Намагався вклинитися в нашу оборону у районах населених пунктів Дробишеве, Ставки, Лиман, Твердохлібове, Новоселівка.
На Слов’янському напрямку протягом вчорашньої доби наші захисники зупинили 11 спроб окупантів просунутися вперед у бік Ямполя, Платонівки, Кривої Луки та в районах Дронівки, Закітного, Різниківки.
На Краматорському напрямку наступальних дій ворога не зафіксовано.
На Костянтинівському напрямку противник здійснив 12 атак поблизу населених пунктів Костянтинівка, Плещіївка, Щербинівка, Бересток, Іллінівка, Софіївка та Новопавлівка, Іванопілля.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 41 штурмову дію агресора поблизу населених пунктів Вільне, Затишок, Мирноград, Новоолександрівка, Родинське, Покровськ, Котлине, Удачне, Новопідгородне, Молодецьке, Дачне, Філія, Шевченко та у бік Торецького.
На Олександрівському напрямку противник протягом минулого дня здійснив п’ять атак у районах Єгорівки, Злагоди та у бік у Іванівки, Злагоди, Зеленого Гаю та Вербового.
На Гуляйпільському напрямку відбулася 21 атака окупантів — у районах Гуляйполя, Прилук, Староукраїнки та у бік Святопетрівки, Залізничного, Зеленого, Криничного.
На Оріхівському напрямку наші захисники відбили дві атаки противника у районі Приморського.
На Придніпровському напрямках наступальних дій ворога не зафіксовано.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Штурмові підрозділи «Скелі» зачистили населений пункт Міньківка — стратегічно важливого вузла на трасі Бахмут — Слов’янськ.
Президент України Володимир Зеленський з переговорною командою обговорив підсумки зустрічей у Сполучених Штатах Америки.
Тактична група Sword Group 3-го полку ССО виконала спеціальні завдання на Донецькому напрямку.
Українські захисники продовжують методично знищувати штурмові групи противника, не даючи йому реалізувати свої наступальні наміри на Донеччині.
Число поранених внаслідок ранкової атаки росіян на Дніпро збільшилося до дев’яти. Серед постраждалих півторарічний хлопчик.
Вночі ворог атакував Україну 426 засобами повітряного нападу. Це 34 ракети та 392 безпілотників різного типу. Географія обстрілу — досить велика.
Зв’язківець, військовослужбовець
від 20000 до 100000 грн
Дніпро
Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід в/ч А4806
Вона опублікувала його і написала лише одне слово: «вдома». За цим словом — три роки, десять місяців і один день чекання. Понад два роки…