Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
Головне управління розвідки Міністерства оборони України спільно з Центром протидії дезінформації оприлюднили дані п’ятьох російських публічних осіб, які системно працюють на підтримку окупації українських територій та війни росії проти України.
Про це повідомило ГУР МОУ.
Інформацію розміщено в розділі «Рупори кремля» на порталі, який акумулює дані про осіб, задіяних в інформаційній війні проти України.
До переліку увійшли російські співаки, поети та телеведучі, які публічно підтримують путінський режим, легалізують тимчасову окупацію українських територій та виправдовують збройну агресію рф.
Серед викритих пропагандистів:
У ГУР повідомляють, що наразі розділ «Рупори кремля» містить інформацію вже про 166 осіб, які поширюють російські пропагандистські наративи, виправдовують воєнні злочини рф та беруть участь в інформаційних операціях проти України.
Попри це, значна частина з них досі безперешкодно подорожує та провадить публічну діяльність у країнах санкційної коаліції.
Як повідомляла АрміяInform, Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило дані, які підтверджують, що росія масштабує злочинну практику залучення іноземних громадян та трудових мігрантів до лав збройних сил шляхом обману або тиску.
@armyinformcomua
У районі Богданівського українські захисники виявили та знищили важку вогнеметну систему «Солнцепьок» і транспортно-заряджальну машину на базі Т-72.
Підрозділи Десантно-штурмових військ відновили контроль над територією понад 300 кв. км. та 8 населеними пунктами на Олександрівському напрямку.
Бойовий медик Олексій із позивним «Рекрут», що проходить службу в підрозділі «Фенікс» ДПСУ, розповів про роботу на передовій, досвід окупації та бойову роботу.
Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду щодо ситуації в регіонах після чергового масованого удару росії.
Пілоти батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха продовжують ефективно боротися з ворожими дронами.
Прикордонники-оператори БПЛА підрозділу РУБпАК «Aquila» бригади «Сталевий кордон» уразили низку ворожих цілей на Курському та Північно-Слобожанському напрямку.
Оператор-дешифрувальник (БпЛА), військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО
Начальник групи секретно-документального забезпечення, військовослужбовець
від 20000 до 30000 грн
Дніпро
Комендатура військових сполучень (Дніпро)
Інспектор прикордонної служби (3 кат.), технік, фахівець зв’язку
до 22000 грн
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….