ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Оператори 429-ї бригади «Ахіллес» уразили понад 100 повітряних цілей за місяць

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Січня 2026, 20:27
На фотографії зображений великий безпілотний літальний апарат типу «гексакоптер» (має шість променів із гвинтами) чорного кольору. Дрон зафіксований у польоті на фоні суцільного сірого, хмарного неба. Конструкція апарата виглядає масивною та професійною: під корпусом видно встановлене обладнання (ймовірно, камери або датчики) та довгі стійки шасі для приземлення. Пропелери перебувають у русі, що створює легкий ефект розмиття на кінцях. Загальний настрій фото — технічний, мінімалістичний, з акцентом на сучасні технології.
Щоденно росіяни намагаються інфільтруватись малими групами у міжпозиційний простір. Ілюстративне фото.

Сили безпілотних систем здійснюють системне виявлення, ідентифікацію та ураження ударних і розвідувальних БПЛА противника.

Відео бойової роботи опублікували на сторінці Сил безпілотних систем ЗСУ.

Перехоплення та знищення БПЛА противника суттєво знижує його здатність вести повітряну розвідку, коригувати артилерійський вогонь, а також обмежує можливості завдання ударів по тилових об’єктах і позиціях Сил оборони.

«Бійцями 429-ї бригади безпілотних систем „Ахіллес“ тільки за поточний місяць було уражено більше 100 повітряних цілей», — йдеться в повідомленні.

На відео зафіксовано момент ураження ворожого БПЛА «Князь Вєщій Олєг», який розроблений для проведення глибинної аеророзвідки (на 40-45 км) та корегування вогню. Дрон вирізняється використанням оптоволоконного зв’язку, що підвищує стійкість до РЕБ.

Також на відео зафіксовано момент ураження БПЛА «Ланцет», Zala та інші засоби для здійснення аеророзвідки.

Як повідомляла АрміяInform, бійці «Фенікса» уразили в січні понад 1500 окупантів.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Пахло електронкою» — історія бійця «Вінстона», який за запахом викрив росіян у водостічній трубі
«Пахло електронкою» — історія бійця «Вінстона», який за запахом викрив росіян у водостічній трубі

Український військовий із позивним «Вінстон» під час виходу на пошук дрона виявив двох російських окупантів, які сховалися у водостічній трубі.

«Поступово просуваємося вперед і ведемо бої за населені пункти» — Олександр Сирський про ситуацію на півдні
«Поступово просуваємося вперед і ведемо бої за населені пункти» — Олександр Сирський про ситуацію на півдні

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський провів роботу в Південній операційній зоні, де тривають активні бойові дії.

«Ми успішно проводимо інфільтрацію»: на Краматорському напрямку тактика запрацювала в інший бік
«Ми успішно проводимо інфільтрацію»: на Краматорському напрямку тактика запрацювала в інший бік

На Краматорському напрямку Сили оборони вдаються до тактики інфільтрації у ближні тили ворога, перехоплюючи елементи тактики росіян.

«Наземні дрони мотаються по передовій постійно»: на Покровському напрямку регулярно рятують пошкоджені НРК
«Наземні дрони мотаються по передовій постійно»: на Покровському напрямку регулярно рятують пошкоджені НРК

Наземні роботизовані комплекси вже стали звичним масовим засобом логістичного постачання та евакуації поранених на лінії бойового зіткнення.

«Удар за ударом»: ракета, КАБи й дрони — на Харківщині загинула людина, серед поранених двоє дітей
«Удар за ударом»: ракета, КАБи й дрони — на Харківщині загинула людина, серед поранених двоє дітей

За минулу добу російські війська обстріляли 18 населених пунктів Харківської області. Внаслідок атак загинула одна людина, ще 11 отримали поранення.

«Основною мішенню була енергетика» — Президент про масштабну нічну атаку рф на Україну
«Основною мішенню була енергетика» — Президент про масштабну нічну атаку рф на Україну

У кількох регіонах України триває ліквідація наслідків масованого російського удару, головною ціллю якого була енергетична інфраструктура Київського регіону.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Оператор протитанкового ракетного комплексу

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Військовослужбовець Військової служби правопорядку

від 22000 до 60000 грн

Одеса

Південне територіальне управління Військової служби правопорядку

Інспектор прикордонної служби

до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Командир бойової машини

від 22000 до 122000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Начальник зарядно-акумуляторної станції

до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724

--- ---