Всі найуспішніші комерційні корпорації будуються на основі дієвого Human Resource Management. Тобто вони орієнтуються на таланти і реальні морально-ділові якості…
Путін ще наприкінці минулого року «проговорив» своє бажання організувати морську блокаду України. Однак реалізувати задум диктатора росіяни не можуть, адже для повноцінної блокади треба виводити бойові кораблі в море. З цим у окупантів біда — рівень небезпеки для їхнього флоту дуже високий.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Дмитро Плетенчук, речник ВМС ЗС України.
Тож, за його словами, все, що окупантам залишається — обстріли. Для них ворог застосовує як дрони-камікадзе, так і балістичні ракети. Мета — лише одна. Зробити «хоч щось схоже» на блокування роботи українського зернового коридору. Який натомість продовжує працювати.
«Судна є, вони заходять, коридор працює. росіяни ж фактично самостійно розписалися в своїх військових злочинах через публікацію своїх атак в мережі інтернет. І, звісно, все це свого часу буде включено до доказової бази щодо воєнних злочинів російської федерації проти України», — зауважив речник ВМС ЗС України.
Також треба розуміти, зауважив Плетенчук, що безуспішно атакуючи ворог показує «свій максимум». А от самим росіянам, натомість, є що втрачати. В Чорному і Азовському морях, до яких дотягуються українські системи озброєння, є цікаві цілі.
«Не слід забувати, що порт новоросійський є найбільшим портом у всій російській федерації. Не слід забувати, що порти на Чорному морі єдині, що не замерзають у всій рф. І не слід забувати, що до 20 відсотків танкерної, наливної, підсанкційної нафти так само відвантажується через порти в Чорному морі. Тому, звісно, нашому ворогу теж є що втрачати в цій ситуації», — зазначив Дмитро Плетенчук.
Раніше АрміяInform повідомляла, що виходів надводних бойових кораблів та підводних човнів Чорноморського флоту рф за межі пунктів базування не спостерігається.
@armyinformcomua
Контррозвідка Служби безпеки України затримала у Києві очільницю захопленої школи у тимчасово окупованій Ялті, яка запроваджувала у цьому закладі «освітні стандарти» рф.
Командування російських окупаційних військ зняло з посади заступника головнокомандувача вмф рф із берегових і сухопутних військ генерал-лейтенанта Сухраба Ахмедова, якого влітку 2025 року було нагороджено званням «героя росії».
Сили безпілотних систем зірвали наступ росіян на Донецькому напрямку. «Птахам Мадяра» вдалося спалити два танки, МТ-ЛБ і БМП, які окупанти кинули в атаку.
У період з 07.00 по 17.00 14 січня 2026 року ворог активізував повітряні атаки в напрямку міста Київ, застосовуючи реактивні БПЛА.
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з українськими ветеранами й ветеранками — переможцями та учасниками Ігор Нескорених (Invictus Games) і відзначив їх державними нагородами.
Оператори 412-ї бригади Nemesis СБС від початку грудня знищили та уразили понад 1300 окупантів, понад півсотні одиниць бронетехніки, САУ, РСЗВ та інженерної техніки, близько двох сотень одиниць автотехніки та понад 140 артилерійських систем ворога.
Військовослужбовець
від 50100 до 120100 грн
Одеса
Хустський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Інструктор групи розвідувального забезпечення
від 46500 до 46500 грн
Бердичів
Військова частина А2772
Всі найуспішніші комерційні корпорації будуються на основі дієвого Human Resource Management. Тобто вони орієнтуються на таланти і реальні морально-ділові якості…