Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
У північній частині Покровська російські війська намагалися приховано висунутися до позицій українських підрозділів, використовуючи погодні умови. Спробу штурму своєчасно виявили та зірвали десантники.
Про це йдеться у відео, оприлюдненому на сторінці 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади 7 корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ.
За інформацією бригади, до атаки було залучено понад 20 російських піхотинців. Противник намагався скористатися погодними умовами, щоб непомітно підійти до українських позицій.
Однак Січеславські десантники вчасно виявили рух штурмової групи та відкрили вогонь. У результаті вогневого ураження ворог утратив можливість просуватися вперед.
Після відбиття першого натиску окупанти намагалися сховатися в приватних будинках та підвальних приміщеннях. Під час дорозвідки українські воїни виявили місця укриття противника та ліквідували штурмову групу.
На оприлюднених кадрах зафіксовано момент відбиття атаки, а також завершальний етап знищення російських піхотинців, які намагалися закріпитися в північній частині Покровська.
@armyinformcomua
У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.
Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.
Днями у столиці України відбулося урочисте відкриття рекрутингового центру 38 окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Від початку доби на фронті відбулося 53 бойові зіткнення, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.
Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного знищили артилерію, техніку та піхоту окупантів.
Підрозділ РУБпАК «Фурія» прикордонної бригади «Гарт» ліквідовують піхоту та транспортні засоби окупантів.
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….