ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Гуляйпільскому напрямку ворог атакував 25 разів — Генштаб ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Грудня 2025, 16:35

Загальна кількість бойових зіткнень становить 167. Сили оборони України стримують наступ російських окупантів.

Оперативна інформація станом на 16:00 16 грудня була оприлюднена Генеральним штабом ЗСУ.

Сьогодні від вогню ворожої артилерії та мінометів постраждали громади населених пунктів Миколаївка Чернігівської області; Привілля, Рогізне Сумської області.

На Північно–Слобожанському і Курському напрямках з початку доби відбулося десять бойових зіткнень. Ворог здійснив 71 обстріл, зокрема сім — із реактивних систем залпового вогню.

На Південно–Слобожанському напрямку Сили оборони відбили сім ворожих атак у районах населених пунктів Приліпка, Синельникове та у бік Ізбицького, Обухівки, Колодязного.

На Куп’янському напрямку ворог 22 рази намагався витіснити наші підрозділи із займаних позицій в бік Куп’янська, Петропавлівки, Кучерівки, Піщаного, Новоплатонівки, Голубівки, десять боєзіткнень зараз ще тривають.

На Лиманському напрямку загарбницька армія здійснила 22 атаки на позиції українців у районі Торського та у бік населених пунктів Степове, Коровин Яр, Зарічне, Дробишеве, Новоселівка наразі тривають 13 боєзіткнень.

На Слов’янському напрямку росіяни чотири рази намагалися просунутися на позиції наших військ у районах Сіверська, Серебрянки та у бік Пазено, два боєзіткнення тривають.

На Краматорському напрямку противник один раз намагався йти вперед у бік Бондарного.

На Костянтинівському напрямку ворог дев’ять разів намагався вклинитися в нашу оборону поблизу Плещіївки, Іванопілля, Русиного Яру та у бік Софіївки. П’ять боєзіткнень тривають.

На Покровському напрямку з початку доби російські окупанти здійснили 52 спроби потіснити наших воїнів із займаних позицій у районах населених пунктів Котлине, Удачне та у бік Рівного, Мирнограду, Родинського, Гришиного, Звірового, Сергіївки, Новопавлівки, Філії. Сили оборони стримують натиск та вже відбили 41 атаку.

На Олександрівському напрямку українські захисники відбивали 19 штурмових дій ворожих військ. Противник намагається просуватися в районах населених пунктів Зелений Гай, Січневе, Красногірське, Злагода та у бік Іванівки, Іскри, Олександрограду, Вербового, Привільного, одне боєзіткнення триває.

На Гуляйпільському напрямку відбулось 25 боєзіткнень в районі населеного пункту Солодке та в бік Варварівки, Гуляйполя. Три боєзіткнення на цей час тривають.

На Оріхівському напрямку ворог сім разів марно намагався прорвати нашу оборону в районах населених пунктів Щербаки, Степове та у бік Малої Токмачки, Новоандріївки та Приморського. Завдав авіаційного удару по району населеного пункту Новояковлівка.

«Підтримуйте Збройні Сили України! Разом переможемо! Слава Україні!», — сказано у повідомленні Генштабу ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку українські захисники зупинили 40 атак противника.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Окупанти атакували Запоріжжя авіабомбами, є загиблі та поранені
Окупанти атакували Запоріжжя авіабомбами, є загиблі та поранені

Вдень 14 березня російські військові скинули чотири керовані авіабомби на житлові квартали Запоріжжя.

Склади та скупчення піхоти — артрозвідники «Чорного лісу» показали результати ударів по ворогу
Склади та скупчення піхоти — артрозвідники «Чорного лісу» показали результати ударів по ворогу

Військові 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» уразили склади та місця скупчення російських військових.

«Підрозділу FPV-перехоплювачів суттєво додалося роботи»: на Костянтинівському напрямку масово збивають ворожі дрони
«Підрозділу FPV-перехоплювачів суттєво додалося роботи»: на Костянтинівському напрямку масово збивають ворожі дрони

З поліпшенням погодних умов росіяни суттєво наростили інтенсивність застосування FPV-дронів на Костянтинівському напрямку.

Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих
Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих

Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих.

«Підрозділи забезпечення відправляли в штурми»: на Слов’янському напрямку ворог «обнулив» ресурс живої сили
«Підрозділи забезпечення відправляли в штурми»: на Слов’янському напрямку ворог «обнулив» ресурс живої сили

Окупанти практично повністю вичерпали попередній особовий склад на Слов’янському напрямку і були змушені кидати в штурми солдатів з підрозділів забезпечення.

ВАКАНСІЇ
Офіцер групи планування

від 29250 до 75000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Водій-слюсар, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

Топогеодезист

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Дешифрувальник розвідувальних матеріалів БПЛА

від 50000 до 120000 грн

Миколаїв

79-та окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

Механік-водій САУ

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---