9 жовтня 2025 року Борщівський районний суд Тернопільської області оголосив вирок у справі № 594/1204/25: мешканку регіону визнали винною у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України…
Представники Спільного центру НАТО-Україна з аналізу, підготовки та освіти (JATEC) взяли участь у військово-стратегічній грі Red Hyena 45, яка допомогла напрацювати елементи довгострокової політики НАТО щодо росії.
Про це повідомило Міністерство оборони України.
Навчання відбулись у хабі оборонного експериментування та воргеймінгу Міністерства оборони Великої Британії і є елементом серії військово-стратегічних ігор, що проводить Командування ОЗС НАТО з питань трансформації.
Їхня мета — реалізація політики НАТО з військового стратегічного стримування за підсумками самітів Альянсу 2024 та 2025 років, які визначили рф довгостроковою загрозою євроатлантичній безпеці.
Близько 80 учасників з країн НАТО, України та країн Індо-Тихоокеанського регіону працювали над виробленням стратегічних рекомендацій політики НАТО стосовно рф, оцінкою наслідків розвитку китайсько-російських відносин, використанням досвіду України для посилення інноваційних спроможностей Альянсу.
«Участь української делегації JATEC дозволила інтегрувати у сценарій гри уроки війни росії проти України», — зазначив за підсумками навчань старший національний представник України і директор з імплементації програм JATEC полковник Валерій Вишнівський.
Він зауважив, що важливою складовою гри стало застосування штучного інтелекту для генерування сценаріїв, перевірки валідності рішень і прогнозування наслідків.
Особливістю залучення представників JATEC була їх участь на боці обох команд, які взяли участь у грі. Українські представники також спростовували російські дезінформаційні меседжі під час офіційних і неформальних дискусій.
За підсумками проведення навчань країни НАТО та їхні союзники зауважили необхідність розробки проактивних стратегій, що створюватимуть виклики для противника.
@armyinformcomua
З початку доби загальна кількість бойових зіткнень уздовж усієї лінії фронту становить 89.
Повідомлення російських z-пропагандистських ресурсів про нібито повний контроль військ рф над містом Родинське на Донеччині не відповідають дійсності та є елементом інформаційно-психологічної операції противника.
Президент України Володимир Зеленський розповів нові деталі про переговори зі своїм американським колегою Дональдом Трампом.
За публічного обвинувачення прокурорів Донецької обласної прокуратури суд визнав винною жительку Покровського району у державній зраді. Її засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Обʼєднане командування ССО НАТО напередодні Нового року відзначає винятковий професіоналізм Сил спеціальних операцій України.
Завдяки співпраці ГУР МОУ та правоохоронців вдалося засудити воєнних злочинців російської федерації.
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
9 жовтня 2025 року Борщівський районний суд Тернопільської області оголосив вирок у справі № 594/1204/25: мешканку регіону визнали винною у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України…