Чи враховують під час рекрутингу до війська освіту та досвід цивільної роботи за фахом у цивільному житті? Попит на які нові посади в Силах оборони створив стрімкий…
На Придніпровському напрямку ворог атакує під час сприятливих природних умов. Намагається витіснити піхотинців Сил оборони з лівого берега Дніпра та атакувати острови.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Микола Ставицький, командир батальйону безпілотних систем 34-ї окремої бригади берегової оборони 30-го корпусу морської піхоти.
За його словами, ситуація абсолютно контрольована, ворог реально б’ється об берег, «як риба об лід». Окупантам завдають максимального ураження, тож вони зараз постійно чекають сприятливих умов — туману або дощу. Аби відразу десантувати свої штурмові підрозділи.
Зазвичай починають рух у напрямку Антонівського моста, щоб вибивати наші позиції, а також у напрямку островів. Дронами ці маневри виявляють, і штурмовиків знищують.
«Задача в них дуже проста — випхати наші підрозділи, нашу піхоту з лівого берега до настання холодів. В першу чергу, це політично дуже важливо для них, якщо будуть якісь переговори, то їм потрібен лівий берег без українських військ. По-друге, це, звісно, створення плацдарму для подальшого штурму навесні вже міста Херсон», — зазначив Микола Ставицький.
Раніше АрміяInform розповідала, на Лиманському напрямку ворог продовжує атакувати, а також брехати про захоплення нових рубежів, запускаючи вперед групи «прапороносців».
У Силах безпілотних систем ЗСУ продемонстрували наслідки ураження одного із найбільших експортних нафтових терміналів росії на Балтиці.
15 тисяч дронів-перехоплювачів STRILA українського виробництва, профінансованих Німеччиною, будуть передані підрозділам Національної гвардії України.
СБУ та Національна поліція України протягом декількох годин затримали чоловіка, який здійснив «подвійний» теракт у Бучі 23 березня цього року.
Ворожі штурмовики змушені виконувати бойові завдання під загрозою ліквідації власними командирами, для яких солдати є витратним матеріалом.
На Лиманському напрямку ворог намагався прорвати фронт атакою «броньованого кулака». Проте натомість «створив» кладовище своєї техніки неподалік Осколу.
На Лиманському напрямку провалився масований штурм російських загарбників, а українські бійці знищили залишки російського десанту.
Командир взводу морської піхоти (десантно-штурмовий)
від 30000 до 130000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення
від 20000 до 120000 грн
Запоріжжя
112 окремий батальйон 110 ОБрТрО
Чи враховують під час рекрутингу до війська освіту та досвід цивільної роботи за фахом у цивільному житті? Попит на які нові посади в Силах оборони створив стрімкий…