Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….
На Волині оперативники внутрішньої та власної безпеки по 6-му загону ГВЗ ВВБ «Захід» перешкодили схемі незаконного перетину держкордону, котру організував колишній військовослужбовець.
Про це повідомила Держприкордонслужба України.
Двоє підозрюваних налагодили схему нелегального перетину кордону чоловіками поза межами пунктів пропуску. Організував протиправну діяльність колишній військовий.
За свої послуги зловмисники вимагали по $6000 з кожного «клієнта». Організатора та його спільника затримано під час отримання $24 000 за незаконне переправлення чотирьох осіб.
Фігурантам повідомлено про підозру.
Як повідомляла АрміяInform, на українсько-румунському кордоні правоохоронці ліквідували схему незаконного виїзду чоловіків, котру організував діючий військовослужбовець ЗСУ, який самовільно залишив частину.
@armyinformcomua
Користуючись непроглядним туманом, російська штурмова група на мотоциклах спробувала прорватися крізь українські бойові порядки, але танкісти 66-ї окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго розкусили плани ворога й зуміли його перехитрити.
У листопаді 2025 року інтенсивність бойових дій з боку російських окупаційних військ залишалась високою. За інформацією Генерального штабу ЗСУ, російська армія скинула на позиції Сил оборони та прифронтові міста понад 3500 керованих авіаційних бомб (КАБ).
На Слов’янському напрямку росіяни намагаються будь-яким способом пройти «кілзону». Однак ці спроби нагадують звичайну утилізацію вояків.
Контррозвідка СБУ затримала ще одного агента фсб у Харкові, ворожим поплічником виявився 19-річний місцевий мешканець, чию матір у січні 2025 року СБУ викрила на організації теракту.
На Покровському напрямку ворог проводить штурмові дії, а українські підрозділи контратакують. Ворог продовжує спроби «задавити масою».
Минулої доби, 1 грудня, російські війська атакували Краматорськ вісьмома ударними дронами типу «Герань-2», цілеспрямовано бʼючи по житловій забудові та об’єктах інфраструктури.
від 20000 до 120000 грн
Львів
217 окремий батальйон 125 окремої бригади територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України
Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….