Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….
У ніч на 28 листопада підрозділи deep strike Сил спеціальних операцій завдали успішне ураження по району зберігання та пуску ударних БПЛА типу Shahed поблизу мис Чауди, що на тимчасово окупованій території АР Крим.
Про це повідомили Сили спеціальних операцій ЗСУ.
Противник на постійній основі використовує зазначену територію на півдні Криму для запуску ударних БПЛА різного типу по цивільній інфраструктурі України.
Сили спеціальних операцій продовжують вживати асиметричних дій задля підриву наступальних спроможностей російської армії.
@armyinformcomua
Безповоротні та санітарні втрати російської армії у війні проти України в особовому складі, озброєнні та військовій техніці продовжують зростати.
Президент України та Франції, а також премєр-міністр Великої Британії провели розмову з секретарем РНБО Рустемом Умєровим і спецпредставником президента США Стівом Віткоффом за підсумками перемовин у Флориді.
Українські зенітники почали збивати реактивні «Шахеди». Бійці 1129 зенітно-ракетного Білоцерківського полку показали відео, на якому український дрон-перехоплювач Sting збиває два російські ударні БпЛА типу «Шахед».
Міністр оборони України Денис Шмигаль у Брюсселі сьогодні провів зустріч із генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.
Міноборони рф вкотре поширило черговий фейк про нібито «просування» та «звільнення» населених пунктів на Донеччині, зокрема Клинового.
Російські війська завдали удару по автозаправній станції у Херсоні, а коли рятувальники прибули на місце та розпочали гасіння пожежі — атакували повторно FPV-дроном. Завдяки професійним діям особового складу постраждалих немає.
від 20000 до 120000 грн
Київ
20 окремий батальйон спеціального призначення
від 50000 до 120000 грн
Київ
Шевченківський РТЦК та СП (Київ)
Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….