ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна застосувала санкції до 56 морських суден, які заходили до окупованих українських портів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Листопада 2025, 15:57
Президент України Володимир Зеленський. Фото ілюстративне

Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 56 морських суден, які у 2022–2025 роках незаконно заходили в тимчасово окуповані Росією порти України та вивозили українську продовольчу продукцію.

Про це 25 листопада повідомив Офіс Президента.

«Серед них судна, на які завантажували тисячі тонн вкраденої української пшениці, насіння соняшнику та іншої продовольчої продукції в закритих портах тимчасово окупованих Росією Севастополя й Феодосії та вивозили за кордон.

Крім того, значна частина суден уже перебуває під санкціями інших країн, зокрема Євросоюзу, США та Швейцарії.

Судна використовували прапори не лише РФ: 17 із них ходили під прапорами інших країн. Україна працюватиме з відповідними державами задля припинення видачі ліцензій.

Особи, які здійснювали ці заборонені Україною логістичні операції, отримували фінансову вигоду та сплачували податки до державного бюджету Росії, що давало змогу РФ фінансувати свою воєнну машину.

Україна продовжить посилювати тиск на Росію в усіх можливих напрямах і тісно синхронізуватиме свої рішення з партнерами, щоб змусити державу-агресорку закінчити війну, яку вона розв’язала проти нашої країни та людей», — сказано в повідомленні Офісу Президента.

Як повідомляла АрміяInform, ЄС запровадив нові санкції проти росіян, причетних до катування полонених українців.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Ще слово скажеш, я сам за тобою прийду»: росіянин погрожував підлеглому розправою

«Ще слово скажеш, я сам за тобою прийду»: росіянин погрожував підлеглому розправою

Українські розвідники перехопили розмову військовослужбовців армії-агресора, що воюють на тимчасово окупованій Донеччині. Окупант погрожував підлеглому розправою.

Сили оборони вдарили по ешелону з паливом і ремонтному підрозділу окупантів

Сили оборони вдарили по ешелону з паливом і ремонтному підрозділу окупантів

Сили оборони України уразили ворожий рухомий склад з ПММ на наливній естакаді нафтобази «Гвардійське» на ТОТ Криму, а також місце розташування ремонтного підрозділу окупантів на ТОТ Донеччини.

Ворожі БПЛА атакували порт на Одещині

Ворожі БПЛА атакували порт на Одещині

Сьогодні, 8 січня, російські війська атакували ударними безпілотниками портову інфраструктуру Одещини.

Президент: Сьогодні вночі може бути новий російський масований удар

Президент: Сьогодні вночі може бути новий російський масований удар

Президент України Володимир Зеленський заявив, що сьогодні вночі може бути новий російський масований удар.

Головнокомандувач ЗСУ: Північна частина Покровська під нашим контролем

Головнокомандувач ЗСУ: Північна частина Покровська під нашим контролем

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський провів роботу в підрозділах, які виконують бойові завдання в районі Покровсько-Мирноградської агломерації.

Ворог ударив двома балістичними ракетами по житловому будинку в Кривому Розі

Ворог ударив двома балістичними ракетами по житловому будинку в Кривому Розі

Військові рф завдали ракетного удару по місту Кривий Ріг, внаслідок чого 12 людей поранені.

ВАКАНСІЇ
Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Бойовий медик роти охорони

від 20100 до 120100 грн

Чугуїв, Харківська область

Бухгалтер

Миколаїв

38 Окрема Бригада Морської Піхоти

Водій-слюсаp, військовий

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

Оператор протитанкового озброєння у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

--- ---