У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…
На Південно-Слобожанському напрямку, в зоні відповідальності 58-ї окремої мотопіхотної бригади, російська окупаційна армія не полишає спроб досягнути тактичного успіху у Вовчанську та намагається проводити штурмові дії на західних околицях.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів офіцер 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського з позивним «Історик».
За його словами, ворог використовує тактику випаленої землі. Методично засобами ствольної реактивної артилерії знищує північну частину міста. І хоч більша частина міста перебуває під контролем Сил оборони, ворог намагається обійти місто із західних околиць, населених пунктів Синельникового, Цегельного, Лимана. Там ворог проводить штурмові дії.
«Ми контролюємо логістичні шляхи сполучення російських окупантів. Як тільки бачимо ворожу одиницю бронетехніки або ж іншого транспортного засобу, наші розвідники одразу ж передають інформацію нашій артилерії або ж мінометним розрахункам, і ми результативно вражаємо цілі. Таким чином вони не можуть тут використовувати якусь велику кількість бронетехніки», — розповів він.
Щоб дістатися до лінії бойового зіткнення, піший окупант йде днями.
«Днями, а то й дуже часто тижнями. 2-3 окупанти намагаються накопичитися на якійсь певній точці. Мова йде про знищену інфраструктуру — підвальне приміщення або якісь погреби, які залишились від домогосподарств. Коли є 3-4 російські окупанти, вони продовжують рух до лінії бойового зіткнення», — зазначив «Історик».
Як повідомляла АрміяInform, бійці роти розвідки спеціального призначення бригади «Рубіж» провели філігранну операцію на Покровському напрямку, у результаті якої взяли в полон 12 російських військових. Вояки виманили окупантів з укріпленого бліндажа хитрістю та психологічним тиском.
@armyinformcomua
Упродовж 12 січня на Запорізькому та Донецькому напрямках підрозділи Сил безпілотних систем України провели серію високоточних ударів по ворожій протиповітряній обороні.
У Міністерстві оборони України нагадали, якими пільгами щодо освіти можуть скористатися військовослужбовці та їхні рідні у 2026 році.
Український захисник з бригади «Форпост» з позивним «Микита» не лише примудрився самостійно ліквідувати групу ворожих штурмовиків, а й надзвичайно вдало скористався їхньою рацією, щоб попередити своїх побратимів про небезпеку.
Російські війська активізували спроби просочитися штурмовими групами в північну частину Покровська — за залізницю. Сили оборони зривають ці дії ударами артилерії та безпілотників, не дозволяючи противнику накопичити сили й розгорнути наступ.
Окупаційні російські війська активно проводять штурмові дії на Гуляйпільському напрямку, але минулої доби зафіксовано дещо менше ударів дронами-камікадзе.
Гра, яку в цивільному житті сприймають як розвагу, у війську перетворюється на інструмент підготовки до реального бою. У 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр» пейнтбол використовують для тренування піхотинців і штурмових груп.
Начальник групи,військовослужбовець в в/ч А4677
від 21000 до 51000 грн
Чернігів, Чернігівська область
У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…