На замовлення рф вони організували серію підпалів автомобілів військових та волонтерів, намагаючись перешкодити діяльності Сил оборони України. За матеріалами вироку, у липні 2024 року один із фігурантів…
Минулої доби відбулося 177 бойових зіткнень. Сили оборони спрямовують зусилля на зрив виконання російськими загарбниками планів наступу та виснаження їхнього бойового потенціалу.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗС України станом на 22:00 23 листопада.
Противник завдав 39 авіаційних ударів, скинув 102 керовані авіабомби. Крім того, застосував 3777 дронів-камікадзе та здійснив 3696 обстрілів населених пунктів та позицій наших військ.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках ворог здійснив вісім атак на позиції українських захисників, завдав авіаудару, застосувавши дві керовані авіабомби, здійснив 102 обстріли.
На Південно-Слобожанському напрямку противник штурмував позиції наших підрозділів у районах населених пунктів Вовчанськ й Синельникове. Українські підрозділи відбили три атаки, одне бойове зіткнення наразі триває.
Три атаки відбили українські захисники на Куп’янському напрямку в районах Степової Новоселівки та Петропавлівки.
На Лиманському напрямку українські воїни зупинили шість атак у районах населених пунктів Новоєгорівка, Середнє, Зарічне та у бік населеного пункту Новий Мир. Одне бойове зіткнення досі триває.
На Слов’янському напрямку наші оборонці успішно відбили сім спроб окупантів просунутися у районах у районах Ямполя, Серебрянки, Дронівки та Сакко і Ванцетті. Ще одне бойове зіткнення триває дотепер.
На Краматорському напрямку противник здійснив дві спроби наступу у районі Часового Яру та Майського.
На Костянтинівському напрямку окупанти 29 разів штурмували позиції наших оборонців поблизу Щербинівки, Русиного Яру, Яблунівки, Олександро-Шультиного та у бік Костянтинівки, Предтечиного й Софіївки. Сили оборони відбили всі ворожі атаки.
На Покровському напрямку ворог здійснив 55 атак. Окупанти намагалися просунутися поблизу населених пунктів Володимирівка, Родинське, Червоний Лиман, Новоекономічне, Никанорівка, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке, Дачне, Філія та у бік Новопавлівки. Два боєзіткнення досі тривають.
На Олександрівському напрямку українські підрозділи зупинили 20 атак окупантів у районах населених пунктів Зелений Гай, Вороне, Соснівка, Олексіївка, Вербове, Привільне та Красногірське.
На Гуляйпільському напрямку українські оборонці відбили 16 атак окупантів поблизу населених пунктів Зелений Гай, Затишшя, Високе та у бік населеного пункту Прилуки.
На Оріхівському напрямку Сили оборони відбили шість атак противника в районах населених пунктів Степове, Степногірськ та Приморське.
На Придніпровському напрямку дві ворожі атаки в напрямку Антонівського мосту закінчились для окупантів безрезультатно.
Троє фігурантів затримані «на гарячому» під час отримання хабаря. За даними слідства, вони допомагали уникати мобілізації через фіктивні документи.
Ветеран Президентської бригади на псевдо «Фріц» пройшов шлях від строкової служби до боїв за Бахмут.
Сховався в посадці, але не від очей пілотів. Російський танк накрили серією точних ударів.
Один боєць із крупнокаліберною гвинтівкою зірвав рух ворожої техніки під час засідки.
Окупанти активно рухаються на Куп’янському напрямку — як на лівому, так і на правому берегах Осколу.
Уразили російські катери, які захищали Кримський міст. Військово-морські сили атакували патрульний сторожовий катер «Соболь» та протидиверсійний катер «Грачонок
Перекладач-інспектор прикордонної служби
від 21000 до 24000 грн
Вся Україна
Мукачівський прикордонний загін
На замовлення рф вони організували серію підпалів автомобілів військових та волонтерів, намагаючись перешкодити діяльності Сил оборони України. За матеріалами вироку, у липні 2024 року один із фігурантів…