У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…
Контррозвідка Служби безпеки та Національна поліція затримали агента фсб, який за завданням ворога намагався підпалити будівлю Інституту національної пам’яті в центрі Києва.
Про це інформують в СБУ.
Зазначено, що для вчинення злочину фігурант придбав 5-літрову пляшку з бензином, з якою планував непомітно потрапити на територію держустанови в темну пору доби.
Потім за інструкцією російської спецслужби він мав вилити пальне на вікно будівлі, підпалити його і зафіксувати загоряння на телефонну камеру.
«За наявними даними, окупанти планували використати це відео для проведення спеціальних інформаційних операцій про нібито наявність прокремлівського підпілля у Києві», — йдеться в повідомленні.
Співробітники СБУ завчасно викрили ворожі наміри та зірвали їх. Агента рф затримали в хостелі поблизу Інституту, де він оселився, щоб провести дорозвідку біля урядової установи та обрати «зручний» момент для підпалу.
Як встановило розслідування, виконавцем замовлення фсб виявився 20-річний житель Вінниці, який потрапив у поле зору окупантів під час пошуку «легких заробітків» у телеграм- каналах.
Після вербування він спочатку виконав «контрольне» завдання: за допомогою запалювальної суміші знищив у рідному місті мультівен Сил оборони. Згодом фсб відрядила агента до Києва, де його і затримала СБУ. Під час обшуків у затриманого вилучили смартфон із доказами роботи на рф.
Наразі фігуранту повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
Зловмисник перебуває під вартою без права внесення застави. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Як повідомляла АрміяInform, за доказовою базою Служби безпеки та Національної поліції 14 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав російський агент, який готував серію замовних убивств громадських активістів в Одесі.
@armyinformcomua
На північ від звільненої Андріївки FPV-оператори батальйону БпАК 225-го окремого штурмового полку ліквідували чергову групу російських військових, які намагалися переправитися через річку на гумових човнах.
Діана з позивним «Горгона» служить санітарним інструктором евакуаційного відділення медичної роти 43-ї окремої механізованої бригади. Рішення піти в армію вона ухвалила після роботи й життя у прифронтовій Боровій на Харківщині.
На Олександрівському напрямку ворог не відпочиває. Щохвилини атакує українські позиції. Штурмовиків противник відправляє вперед традиційним методом — «на м’ясо».
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський взяв участь у 32-му засіданні Контактної групи з питань оборони України у форматі відеоконференції та поінформував партнерів про поточну обстановку на фронті.
Військова контррозвідка СБУ викрила і затримала агента фсб у Силах оборони України. Посадовець бойової бригади коригував ракетно-дронові удари рф по військових об’єктах одразу в трьох регіонах — Київській, Житомирській та Чернігівській областях.
За минулу добу російські загарбники втратили 1 730 військових вбитими та пораненими, а також 409 одиниці техніки.
від 20000 до 120000 грн
Київ
120 Окрема Бригада ТрО ЗСУ
У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…