Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
На Лиманському напрямку інтенсивна дронова війна. І окупанти, і Сили оборони атакують логістику. Все активнішу роль відіграють наземні роботизовані комплекси.
Про це в ефірі Армія TV розповіла Олена, заступниця начальника штабу батальйону безпілотних систем “MARA” 66-ї окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго.
За її словами, танків на напрямку не бачили давно, лише малі штурмові загони. Проте техніку росіян нищать і в ворожому тилу, куди дістають наші БПЛА. Більшість уражених цілей — вантажні автомобілі, які здійснюють логістику. Натомість, на лінію бойового зіткнення все частіше доїжджають ворожі НРК — наземні роботизовані комплекси.
«Погода зараз стала трохи дощовита, а логістика противника також має здійснюватися, то вони почали застосовувати наземні роботизовані системи. Єдиний їхній мінус для противника і плюс для нас — ми знаємо маршрути, якими здійснюється логістика. Наші ударні БПЛА дуже швидко знаходять ці комплекси, і їх знищують», — розповіла заступниця начальника штабу батальйону безпілотних систем 66-ї ОМБр.
Своєю чергою логістиці Сил оборони дошкуляють дрони-ждуни. Зокрема, на трасі Ізюм-Слов’янськ дуже багато засідок. І це ще не всі проблеми від ворожих БПЛА.
«Сьогодні надходило близько восьми повідомлень про ворожі БПЛА, які сидять в засідках. На нашому напрямку, з району Балки Журавки, вже було зафіксовано три польоти важкого гексокоптера типу „Кощей“. Це аналог української „Баби-яги“, „Вампіра“. Ми розуміємо, що сюди зайшов якийсь підрозділ, який підсилює 20-ту армію», — зазначила заступниця начальника штабу батальйону безпілотних систем 66-ї окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго.
Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку ситуація дійсно змінилася. Ворог активізував свої дії. Проте використовувати техніку досі не ризикує, на неї полюють дрони та артилерія.
У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.
У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.
Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.
Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.
Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.
Бойовий медик
від 20100 до 120000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….