ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Покровському напрямку зупинено 51 атаку ворога

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Жовтня 2025, 8:01

Загалом, від початку минулої доби відбулося 198 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися вглиб нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ станом на 22:00 10 жовтня.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося 12 бойових зіткнень. Противник здійснив 101 артилерійський обстріл, зокрема два — із реактивних систем залпового вогню.

Сьогодні ворог 24 рази атакував на Південно-Слобожанському напрямку у районах Вовчанська, Вовчанських Хуторів, Западного, Кам’янки, Довгенького та в напрямку Кутьківки, Дворічанського, Одрадного, Бологівки, Колодязного.

На Куп’янському напрямку противник здійснив 11 спроб наступу в районах Степової Новоселівки, Піщаного, Петропавлівки, Богуславки та в напрямку Курилівки.

На Лиманському напрямку Сили оборони відбили 14 штурмових дій у районах населених пунктів Новий Мир, Копанки, Дробишеве, Шандриголове, Карпівка, Рідкодуб, Дерилове, Середнє, Торське та в напрямку Ольгівки.

На Слов’янському напрямку ворог сім разів атакував у районах Дронівки, Ямполя та Григорівки.

На Краматорському напрямку підрозділи росіян здійснили одну атаку в напрямку Віролюбівки.

На Костянтинівському напрямку сьогодні відбулося 16 бойових зіткнень. Ворог намагався штурмувати позиції українських підрозділів в районах населених пунктів Плещіївка, Предтечине, Торецьк, Клебан-Бик, Русин Яр, Полтавка та в напрямку населеного пункту Бересток.

На Покровському напрямку, від початку доби, противник 51 раз атакував у районах населених пунктів Шахове, Володимирівка, Затишок, Никанорівка, Родинське, Миролюбівка, Новоекономічне, Мирноград, Лисівка, Покровськ, Звірове, Котлине, Новоукраїнка, Удачне, Молодецьке, Горіхове, Філія та у напрямку Новопавлівки.

Сьогодні на цьому напрямку, за попередніми даними, знешкоджено 198 окупантів, з яких 140 — безповоротно. Крім того, українські воїни знищили одну артилерійську систему, вісім одиниць автомобільної техніки та 61 БпЛА. Також нашими воїни уразили шість бойових броньованих машин, одну артилерійську систему та 12 укриттів для особового складу противника.

На Олександрівському напрямку українські оборонці відбили 21 атаку загарбників в районах населених Андріївка-Клевцове, Олександроград, Січневе, Вербове, Нововасилівське, Толстой, Соснівка, Новогригорівка, Малинівка та Полтавка.

На Гуляйпільському напрямку ворог наступальних дій не проводив, проте завдав авіаударів по районах населених пунктів Запоріжжя та Залізничне.

На Оріхівському напрямку окупанти сім разів намагалися просунутись вперед на позиції наших військ в районах Кам’янського, Степового та Плавнів.

На Придніпровському напрямку ворожі підрозділи здійснили п’ять марних спроб штурму позицій наших підрозділів.

Російські загарбники завдали одного ракетного удару застосувавши 32 ракети та 34 авіаційні удари, скинувши 71 керовану бомбу. Крім цього, залучили для ураження 2016 дронів-камікадзе та здійснили 3062 обстріли позицій наших військ і населених пунктів.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Ворог діє, неначе від настрою» — поблизу Куп’янська ворожі штурмовики намагаються заходити між позиціями

«Ворог діє, неначе від настрою» — поблизу Куп’янська ворожі штурмовики намагаються заходити між позиціями

На Куп’янському напрямку противник не припиняє спроб окупувати Куп’янськ-вузловий. Атаки на позиції Сил оборони майже завжди відбуваються в дощ або туман.

Викрили ще 4 «ухилянтські схеми» у столиці та західних регіонах України

Викрили ще 4 «ухилянтські схеми» у столиці та західних регіонах України

Служба безпеки та Національна поліція заблокували чотири нові схеми ухилення від мобілізації та викрили сімох організаторів оборудок у столиці та західних регіонах України.

Спалили колону техніки — десантники відбили ворожий штурм

Спалили колону техніки — десантники відбили ворожий штурм

Пілоти 2-го десантно-штурмового батальйону 95-ї десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗСУ знищили російську техніку, а потім добили піших штурмовиків.

Плащ став плащаницею — окупант ховався від нашого дрона, але не врятувався

Плащ став плащаницею — окупант ховався від нашого дрона, але не врятувався

Бійці батальйону безпілотних систем 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка знищили російського штурмовика, який намагався замаскуватися у траві.

Повідомлено про підозру підприємцям, які обіцяли ввезти дрони, а вивезли за кордон 28 млн грн

Повідомлено про підозру підприємцям, які обіцяли ввезти дрони, а вивезли за кордон 28 млн грн

Подільська окружна прокуратура Києва заочно повідомила про підозру директору та бенефіціару приватного товаристтва, яке мало поставити українській компанії партію дронів для виконання держзамовлення.

Перша допомога для техніки — наші ремонтники працюють у режимі non-stop

Перша допомога для техніки — наші ремонтники працюють у режимі non-stop

Майстри ремонто-відновлювального батальйону 60-ї механізованої Інгулецької бригади вміють ремонтувати швидко, безперервно, часом під обстрілами.

ВАКАНСІЇ

Сапер

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Діловод, бухгалтер

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Кулеметник відділення снайперів 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Санітар, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Командир машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---