Розпочавши службу Україні на посаді командира 1-го Волинського корпусу Армії УНР фаховий військовий зріс до служби у Генеральному штабі Дієвої Армії, а в підсумку обійняв посаду Військового…
Під час зустрічі з Прем’єр-міністеркою Данії Президент України зробив заяву під час спілкування з журналістами.
Текст заяви оприлюднено на сайті Президента України.
«На жаль, ми всі бачимо, що Росія нарощує свої руйнівні дії. І найважливішим для безпеки Європи зараз є політична воля, і саме це було головною темою сьогодні. Ми відчуваємо, що європейці чітко налаштовані реагувати — і реагувати належним чином — на дедалі більшу загрозу від дронів. Російські дрони зайшли занадто далеко. Небезпечні інциденти з Росією також зайшли занадто далеко», — заявив Володимир Зеленський.
Данія, інші нордичні країни, наші сусіди: Польща, Румунія та порушення повітряного простору країн Балтії — усе це демонструє необхідність спільних дій і того, щоб кожна європейська країна мала змогу збивати дрони.
«Наші військові з ґрунтовним досвідом у сфері дронів зараз перебувають у Данії, і ми поділимося їхнім досвідом і знаннями. І я сподіваюся, що сьогоднішні зустрічі рішуче підтримають ідею спільної оборони від дронів. Це можна називати як завгодно — „Стіна дронів“, „Купол дронів“ чи „Швидке реагування на дрони“, але суть одна: кожна країна, безумовно, повинна бути захищеною від розвідувальних, ударних чи будь-яких інших дронів», — йдеться у заяві Глави держави.
Також Президент подякував всім партнерам за підтримку подальшого розвитку таких програм, як PURL. Окрям того, сьогодні говорили з партнерами, які можуть до неї долучитися, і ми очікуємо на нову підтримку. Також обговорили програму SAFE — один із потужних оборонних інструментів Європи, — і сподіваємося, що Україна буде рівноправним партнером у ній.
«Важливо, що існує спільне розуміння: нам потрібно рухатися вперед із безпековими гарантіями для України. Модель, яка працює для нас, може також працювати для інших країн Європи. Сьогодні ми багато говорили про поле бою в Україні — про те, як наші військові зупиняють російські штурми. Росія планувала багато на цей рік, але досягла дуже мало. Це завдяки нашим воїнам і всім, хто нам допомагає. Росія робить багато помилок, і саме тому нам потрібно зараз посилити тиск, щоб змусити їх припинити війну й змінити свою політику», — сказав Президент.
Україна розраховує на сильний 19-й пакет санкцій Євросоюзу та на його швидке ухвалення, а також на сильні кроки з боку наших партнерів. Особливу увагу слід приділити танкерному флоту Росії, капітанам та екіпажам суден і нафтовим терміналам — усе це заслуговує на максимальні санкції. Важливо, щоб європейські країни й надалі обмежували купівлю російських енергоносіїв і скорочували зв’язки з Росією. Будь-які зв’язки з Росією можуть бути використані проти вас, тож що менше таких зв’язків, то безпечніше життя. Життя має бути захищене.
«Я радий, що майже всі лідери порушують питання повного використання заморожених російських активів. Рішення зрозумілі, і важливо повністю їх реалізувати. Дякую всім за підтримку в цьому. І я дякую Данії за те, що прийняла нас сьогодні, за проведення сьогоднішньої зустрічі», — підсумував Президент України.
Як повідомляла АрміяInform, Глава держави обговорив із Генсеком НАТО протидію російським провокаціям і наповнення ініціативи PURL.
@armyinformcomua
Українські захисники з 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила показали відбиття нещодавнього російського механізованого штурму Часового Яру 20 жовтня.
У Херсоні кількість поранених внаслідок ранкового російського обстрілу збільшилась до 21 людини.
Прикордонники врятували двох жителів Миколаївської області, які намагались незаконно перетнути кордон і два дні блукали в горах.
На Лиманському напрямку українські бійці відбили механізований штурм рф. Броньованій атаці не допомогла погода, на яку росіяни мали неабиякі сподівання.
Контррозвідка Служби безпеки та Національна поліція затримали агента фсб, який за завданням ворога намагався підпалити будівлю Інституту національної пам’яті в центрі Києва.
Сьогодні, 23 жовтня, російські війська КАБами обстріляли місто Харків, внаслідок чого троє людей постраждали.
від 21400 до 23000 грн
Дніпро
31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 23000 до 53000 грн
Вся Україна
103 ОБр ТрО ім. митрополита А. Шептицького
від 20000 до 120000 грн
Харків
229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО
Розпочавши службу Україні на посаді командира 1-го Волинського корпусу Армії УНР фаховий військовий зріс до служби у Генеральному штабі Дієвої Армії, а в підсумку обійняв посаду Військового…