У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…
Тривають заходи з послаблення воєнно-економічного потенціалу росії: уражено важливі елементи паливної галузі росіян у Волгоградській області, Башкортостані, та виробництво дронів на Бєлгородщині.
Про це повідомив Генеральний Штаб ЗС України.
Задля зниження наступальних спроможностей російської армії та ускладнення постачання пального підрозділам окупантів Сили оборони України в ніч на 24 вересня влучили по території нафтопереробного підприємства «Газпром Нефтехім-Салават» у Башкортостані.
За попередньою інформацією, уражено установку первинної переробки нафти ЕЛОУ-АВТ-6. На заводі триває пожежа.
Це підприємство переробляло до 10 млн тонн нафти на рік та є ключовим виробником рідкого ракетного пального в росії.
Сили оборони завдали ураження також по важливих об’єктах у Волгоградській області рф, які задіяні у забезпеченні окупаційної армії.
Так, вогонь охопив нафтоперекачувальну станцію «Кузьмичи-1», що є частиною транспортної системи для сирої нафти в південні регіони рф. Крім того, уражено нафтоперекачувальну станцію «Зензеватка», яка забезпечує транспортування нафти через магістральний нафтопровід «Куйбишев—Тихорецьк».
Окрім цього, минулої ночі підрозділи Сил оборони України, з метою порушення виробництва безпілотних літальних апаратів та зниження бойових спроможностей противника, уразили виробництво БпЛА в н.п. Валуйки, що в Бєлгородській області рф. Зафіксовано влучання та пожежу.
Результати та ступінь ураження уточнюються.
Також підтверджено успішну реалізацію однієї з попередніх місій.
Так, 22 вересня далекобійні засоби Сил оборони України уразили «Астраханський ГПЗ» (селище Аксарайський, Астраханської обл, рф) — газопереробний завод потужністю 12 млрд куб.м/рік. Пошкоджено ділянки виробництва, що спричинило зупинку частини виробничого процесу.
Цей ГПЗ є одним із найбільших у світі газохімічних комплексів та головним виробником сірки для вибухівки в рф, забезпечуючи до 66% російського виробництва. Річний об’єм переробки нафтопродуктів на Астраханському ГПЗ становить до 3,2 млн тонн на рік.
У зв’язку з ударом також припинено виробництво комплексом моторного палива. Санкт-Петербурзька товарна біржа з понеділка зупинила торги оптовими партіями палива з Астраханського ГПЗ.
За інформацією Командувача СБС ЗСУ Роберта Бровді астраханські місцеві пабліки повідомили про повну евакуацію персоналу, а турагенції відкрили продаж екскурсій на оглядовий майданчик неподалік, у Новоурусовці.

Як повідомляла АрміяInform, Україна завдала ударів по трьох стратегічних об’єктах росії.
@armyinformcomua
Служба безпеки України ліквідувала на Харківщині чергову масштабну корупційну схему ухилення від мобілізації.
Українські розвідники перехопили розмову військовослужбовців армії-агресора, що воюють на тимчасово окупованій Донеччині. Окупант погрожував підлеглому розправою.
Сили оборони України уразили ворожий рухомий склад з ПММ на наливній естакаді нафтобази «Гвардійське» на ТОТ Криму, а також місце розташування ремонтного підрозділу окупантів на ТОТ Донеччини.
Сьогодні, 8 січня, російські війська атакували ударними безпілотниками портову інфраструктуру Одещини.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що сьогодні вночі може бути новий російський масований удар.
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський провів роботу в підрозділах, які виконують бойові завдання в районі Покровсько-Мирноградської агломерації.
Гранатометник відділення морської піхоти
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Зам. командира роти
від 27000 до 127000 грн
Дніпро
Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП
У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…