Наш кореспондент поспілкувався з інструктором одного з підрозділів, де навчають операторів наземних роботизованих комплексів. Він людина скромна, тому представляється коротко…
На Куп’янському напрямку ворог продовжує рухатися з північного-східного напрямку. Намагається закріпитися на північних околицях Куп’янська. Сили оборони тримають оборону, знищують все, що наближається.
Про це в ефірі Армія TV розповів командир 3-го батальйону оперативного призначення 15-ї бригади НГУ «Кара-Даг» з позивним «Цезарь».
За його словами, підрозділи бригади не дають можливість ворогу нормально закріпитися. Саме так, наприклад, нищили штурмовиків, які намагалися пробратися в Куп’янськ через труби. Противника чекали, і знищували ще до того, як він міг нормально зорієнтуватися.
«Ворог продовжує рухатися малими групами, але це не підготовлені фахівці. Це безглузда худоба, яку їх людожерське командування веде на забій. Також з ними справляємося без якихось там важких моментів. Також зазнаємо втрат, на жаль, але у порівнянні з ворогом це, мабуть, один до десяти або більше», — розповів позивний «Цезарь».
Також вдається брати полонених. Ті розповідають, що в районах висування штурмовиків, російські піхотинці буквально голодують.
«Особовий склад вимушений варити собі кропиву і набрати воду зі струмка, де лежить не один і не два загиблі вороги — самі розумієте, яка там вода. Варять ту кропиву, після цього висуваються на штурм. Самі розумієте, в якому стані вони доходять. Тому не є проблемою взяти в полон або знищити 50-річного якогось засудженого, який не має ні сил, ні здоров’я, ні навиків», — зазначив командир 3-го батальйону оперативного призначення 15-ої бригади НГУ «Кара-Даг».
Як повідомляла АрміяInform, на Боровському напрямку, південніше Куп’янська, підрозділи Третьої штурмової бригади відбивають атаки ворога. Проте наразі кількість штурмових груп, як і кількість піхотинців ворога зменшилася.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні повідомив про підготовку 20-го пакета санкцій ЄС, деталі щодо ситуації в Покровську, а також про те, що українська розвідка встановила точні адреси місцезнаходження понад 300 українських дітей, викрадених росією.
На Оріхівському напрямку 26 жовтня 2025 року підрозділи 65-ї окремої механізованої бригади «Великий Луг» майстерно відбили зухвалу атаку противника, коли близько десяти російських штурмовиків на мотоциклах спробували раптово прорвати українську оборону.
На Лиманському напрямку один окупант потрапив у поле зору одразу двох українських екіпажів БПЛА — тому момент ураження FPV-дроном батальйону «Signum» випадково зняв безпілотник суміжного підрозділу.
Прикордонники викрили на Волині канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків до Євросоюзу.
Українські аеророзвідники стали свідками вельми невдалої спроби пораненого російського загарбника позбавити себе страждань.
Один із підрозділів 143-го батальйону 115-ї окремої бригади територіальної оборони, опинившись у глибокому оперативному оточенні на Донеччині, утримував позиції майже 50 днів під постійними атаками та здійснив прорив на світанку, пройшовши кілька кілометрів крізь бойові порядки противника.
від 21000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
від 21000 до 121000 грн
Васильків, Київська область
Наш кореспондент поспілкувався з інструктором одного з підрозділів, де навчають операторів наземних роботизованих комплексів. Він людина скромна, тому представляється коротко…