Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….
	Міністр оборони України Денис Шмигаль подякував Верховній Раді за ухвалення закону про Військового омбудсмана.
Про це він написав у середу, 17 вересня, у себе у соцмережах.
«Дякую народним депутатам України за ухвалення закону про Військового омбудсмана, що ініційований Президентом Володимиром Зеленським. Створюємо нову сильну інституцію для захисту прав українських військовослужбовців», — заявив глава МОУ.
За його словами, прийняття закону стало ще одним кроком в реалізації «нашого спільного ключового пріоритету — забезпечення усіх потреб українського воїна».

«Це крок до справедливості, до посилення нашої армії, до кращої обороноздатності держави. Військовий омбудсман працюватиме при Президентові України та реалізує демократичний цивільний контроль у секторі безпеки й оборони. Зокрема, прийматиме скарги військовослужбовців, буде здійснювати перевірки у військових частинах та управлінських установах, формуватиме звіти та взаємодіятиме з іншими органами влади», — розповів Денис Шмигаль.
При цьому він додав, що Міноборони «максимально сприятиме роботі Військового омбудсмана».
@armyinformcomua 
   
   
 
    Десантура винищує росіян на Покровському напрямку. Штурмовики 79 десантно-штурмової Таврійської бригади показали відео, де вони підривають будинки протитанковими мінами та ліквідують окупантів у стрілецькому бою. Кілька росіян вирішили жити та здалися в полон.
   
   
 
    Бійці Першого медичного батальйону за допомогою НРК з сьомої спроби провели евакуацію бійця, який протримався пораненим 33 дні.
   
   
 
    Президент України Володимир Зеленський зустрівся з десантниками 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади та відзначив їх державними нагородами.
   
   
 
    Загалом від початку доби відбулося 103 бойові зіткнення.
   
   
 
    На Краматорському напрямку ворог продовжує атакувати піхотою. Оборонці очікують на механізовані штурми ближче до середини зими.
   
   
 
    За процесуального керівництва Закарпатської спецпрокуратури у сфері оборони Західного регіону викрито заступника начальника одного з військових представництв Міністерства оборони України, який організував незаконне переправлення чоловіків призовного віку за межі України.
                    
                    від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
                    
                    від 20100 до 120000 грн
Вінницькі Хутори, Вінницька область
Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….