У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…
У 95-й окремій десантно-штурмовій Поліській бригаді Десантно-штурмових військ розпочали набір дівчат за програмою «Контракт 18‒24». Вони йдуть на посади операторів БПЛА.
Про це в ефірі АрміяFM розповів сержант-менеджер 3-ї категорії відділення рекрутингу 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади Андрій Шишкун.
Військовий рекрутер зазначив, що 95-та бригада ДШВ повністю забезпечена всім необхідним, до неї прагнуть перевестися чимало бійців з інших елітних бригад Збройних Сил.
95-та ОДШБр повністю відповідає популярному в медіа визначенню «технодесант», оскільки використовує новітні технології, найсучаснішу зброю й обладнання.
— Найбільш потрібні зараз оператори БПЛА та піхотні спеціальності, — наголосив він.
Зараз 95-та бригада розпочала набір дівчат на посади операторів БПЛА у межах проєкту «Контракт 18‒24».
— «Контракт 18‒24» на БПЛА трішки інший, не такий, як звичайний «18‒24», там уже контрактна служба йде на 2 роки, — зауважив Андрій Шишкун.
Повний курс навчання до моменту залучення до бойових дій триває близько трьох місяців і навіть довше. Це дозволяє новобранцям здобути ґрунтовну підготовку та стати справжніми професіоналами військової справи.
— Спочатку йде базовий курс, базова загальна військова підготовка, тобто БЗВП. Це 45 днів. Цей курс обов’язковий для всіх. Потім йде фахова підготовка — там від 14 днів, це вже на яку спеціальність хто обрав проходити службу. Після фахового йде злагодження, так само його називають взаємодія або адаптація, — розповів сержант-менеджер.

«Контракт 18‒24» — це добровільна ініціатива, що дозволяє українцям зазначеної вікової категорії приєднатися до Сил оборони України на один рік.
«Контракт 18-24: дрони» — добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років терміном на 2 роки.
Проєкт пропонує гідну фінансову винагороду, престижний досвід, професійний бойовий вишкіл за стандартами НАТО та соціальні гарантії, яких не дає жодна цивільна професія.

Як повідомляла АрміяInform, у 92-й окремій штурмовій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка присягу на вірність українському народові склали рекрути вже сьомої хвилі набору за програмою «Контракт 18‒24».
@armyinformcomua
Оператори Сил спеціальних операцій Збройних сил України провели успішну операцію неподалік Покровська, зірвавши спробу російських військ закріпитися вздовж залізничних шляхів.
У танковому батальйоні 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади триває бойова підготовка нових екіпажів, орієнтована на злагоджені дії в умовах реального бою. Військові відпрацьовують взаємодію, маневр і підтримку одне одного безпосередньо на вогневих рубежах.
У ніч на 16 грудня російські війська здійснили масовану атаку безпілотниками по території України.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
Унаслідок ворожих обстрілів Харківщини пошкоджено цивільну інфраструктуру.
Протягом доби, з ранку 15 грудня до ранку 16 грудня 2025 року, російські війська здійснили майже 20 обстрілів по 11 населених пунктах у 8 територіальних громадах області.
від 51000 до 51000 грн
Запоріжжя
79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО
У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…