Адже в комунікації між людьми приховано набагато більше сенсів, ніж здається. Просувати безбар’єрну мову та етику, що можуть змінювати суспільні установки,…
Загалом, протягом минулої доби зафіксовано 183 бойових зіткнення.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗС України станом на 08:00 13 вересня.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося три боєзіткнення. Противник завдав 13 авіаційних ударів, загалом скинув 24 керовані авіаційні бомби, та здійснив 133 артилерійських обстрілів, зокрема три — із реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку відбулося 23 боєзіткнення у районах Вовчанська, Амбарного та в бік Слобожанського, Одрадного, Кутьківки.
На Куп’янському напрямку минулої доби відбулося вісім атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника у районі Голубівки та в напрямку Куп’янська, Піщаного, Нової Кругляківки.
На Лиманському напрямку ворог атакував 17 разів. Намагався просунутися вперед у районах Греківки, Колодязів та у бік населених пунктів Новоселівка, Шандриголове, Ставки.
На Сіверському напрямку впродовж минулої доби ворог здійснив 20 атак на позиції наших підрозділів у районах Серебрянки, Григорівки та у бік населених пунктів Ямпіль, Дронівка, Виїмка.
На Краматорському напрямку зафіксовано сім бойових зіткнень в районі Оріхово-Василівки та в напрямку Ступочок, Предтечиного, Білої Гори.
На Торецькому напрямку ворог здійснив 15 атак в районах населених пунктів Щербинівка, Катеринівка, Олександро-Калинове та у бік Іванопілля, Плещіївки, Степанівки, Полтавки.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 49 наступальних дій агресора у районах населених пунктів Володимирівка, Шахове, Маяк, Затишок, Новоекономічне, Миколаївка, Миролюбівка, Удачне, Муравка, Дачне, Новоукраїнка та в напрямку населених пунктів Мирноград, Промінь, Сухий Яр, Покровськ, Звірове, Молодецьке, Новопідгородне, Філія.
На Новопавлівському напрямку Сили оборони відбили 16 атак на позиції наших військ поблизу населених пунктів Соснівка, Вороне, Маліївка, Тернове, Новомиколаївка, Ольгівське та в бік Філії, Іванівки, Олександрограда.
На Гуляйпільському напрямку противник наступальних дій не проводив
На Оріхівському напрямку ворог здійснив два штурми в бік Малої Токмачки та Новоданилівки.
Минулої доби на Придніпровському напрямку ворог двічі без успіху намагався просуватися до укріплень наших оборонців.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі, техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога в тилу.
Як повідомляла АрміяInform, минулої доби втрати російських загарбників становили 950 осіб. Також українські воїни знешкодили 4 танки, бойову броньовану машину, 39 артсистем, РСЗВ, 358 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня та 109 одиниць автомобільної техніки окупантів.
@armyinformcomua
Прокурори домоглися вироків для двох мешканців Куп’янського району, які добровільно пішли на співпрацю з ворогом. Чоловік очолив окупаційний центр соцобслуговування і переконував людей, що «Україна їх покинула», а жінка-староста змушувала перефарбовувати дорожні знаки в кольори прапора рф.
Житель Сум, який за завданням російської спецслужби планував інфільтрацію в органи влади, проведе за ґратами 15 років. Зрадник намагався влаштуватися до Управління оборонної роботи Сумської ОВА, щоб передавати ворогу секретні дані про захист кордону.
Начальнику Генштабу генерал-лейтенанту Андрію Гнатову разом із заступником керівника Офісу Президента полковником Павлом Палісою доручено підготувати відповідні рішення.
Затверджено обвинувальний акт стосовно 39-річного чоловіка за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).
Дронарі 35-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського ведуть постійні повітряні бої з ударними та розвідувальними дронами ворога.
З 26 листопада на Одещині офіційно запустили вкрай важливу ініціативу: щодня о 9-й годині ранку на окремих перехрестях вмикатимуть червоний сигнал світлофору, щоб зупинити транспорт під час загальноукраїнської хвилини мовчання.
Адже в комунікації між людьми приховано набагато більше сенсів, ніж здається. Просувати безбар’єрну мову та етику, що можуть змінювати суспільні установки,…