Адже в комунікації між людьми приховано набагато більше сенсів, ніж здається. Просувати безбар’єрну мову та етику, що можуть змінювати суспільні установки,…
Служба безпеки та Національна поліція ліквідували в Україні шість нових схем ухилення від мобілізації й затримали вісьмох організаторів оборудок.
Про це повідомили в СБУ 11 вересня.
«Ліквідували ще 6 „ухилянтських схем“ в Україні. За суми від 5 до 20 тис. доларів США ділки переправляли ухилянтів за кордон поза пунктами пропуску або оформлювали фіктивні документи для уникнення призову», — йдеться в повідомленні.
Так, на Чернігівщині затримано очільницю місцевого коледжу, яка «на папері» зараховувала військовозобов’язаних на навчання до вишу. При цьому насправді фейкові студенти навіть не з’являлися у стінах навчального закладу.
На Полтавщині викрили лікаря-хірурга — члена військово-лікарської комісії, який торгував фальшивими меддовідками про важкі діагнози.
«У Києві підозру отримав ділок, який підшукував ухилянтів, а потім за гроші пропонував їм маршрути втечі за кордон „по зеленці“. У Кіровоградській області викрито адміністратора телеграм-каналу, який поширював локації мобільних груп ТЦК та правоохоронців», — заявили в СБУ.
Також у Дніпропетровській області затримал трьох фігурантів, що доставляли клієнтів до західного кордону України, а потім лісовими стежками переправляли до Євросоюзу.
Крім того, на Волині викрили зловмисника, який через ліс переправляв ухилянтів до сусідньої країни ЄС.
Наразі всім затриманим повідомлено про підозру відповідно до вчинених злочинів за декількома статтями Кримінального кодексу України. Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 9 років тюрми з конфіскацією майна.
АрміяInform нагадує, що краще не порушувати закон і не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.
@armyinformcomua
Заступник керівника Офісу Президента полковник Павло Паліса вважає, що потрібно впорядкувати систему розподілу поповнення, яка має працювати однаково для всіх.
Прокурори домоглися вироків для двох мешканців Куп’янського району, які добровільно пішли на співпрацю з ворогом. Чоловік очолив окупаційний центр соцобслуговування і переконував людей, що «Україна їх покинула», а жінка-староста змушувала перефарбовувати дорожні знаки в кольори прапора рф.
Житель Сум, який за завданням російської спецслужби планував інфільтрацію в органи влади, проведе за ґратами 15 років. Зрадник намагався влаштуватися до Управління оборонної роботи Сумської ОВА, щоб передавати ворогу секретні дані про захист кордону.
Начальнику Генштабу генерал-лейтенанту Андрію Гнатову разом із заступником керівника Офісу Президента полковником Павлом Палісою доручено підготувати відповідні рішення.
Затверджено обвинувальний акт стосовно 39-річного чоловіка за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).
Дронарі 35-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського ведуть постійні повітряні бої з ударними та розвідувальними дронами ворога.
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Адже в комунікації між людьми приховано набагато більше сенсів, ніж здається. Просувати безбар’єрну мову та етику, що можуть змінювати суспільні установки,…