Бригада використовує тактику, яка дозволяє порушувати противнику намічені наступальні плани та нав’язувати власні правила ведення бою. У черговому матеріалі циклу «Бригада для супергероя» про…
Загалом відбулося 129 бойових зіткнень. Українські захисники рішуче дають відсіч спробам противника просунутися вглиб нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ станом на 22:00 06.09.2025 щодо російського вторгнення.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках українські воїни відбили три штурмові дій окупантів. Крім того, ворог завдав вісім авіаційних ударів, скинувши 20 керованих бомб, а також здійснив 201 обстріл позицій наших військ і населених пунктів, зокрема чотири – з реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку противник п’ять разів штурмував позиції наших підрозділів в районі Вовчанська, Амбарного, Кам’янки та в напрямку Нововасилівки.
На Куп’янському напрямку агресор проводив наступальні дії в районі Куп’янська та в напрямку Новоплатонівки. Українські захисники зупинили п’ять ворожих атак.
На Лиманському напрямку російські загарбники 10 разів атакували позиції Сил оборони поблизу населених пунктів Греківка, Карпівка, Колодязі, Торське та у бік Шандриголового, Дерилового.
На Сіверському напрямку Сили оборони відбили дев’ять атак противника поблизу Серебрянки, Григорівки, Переїзного та у напрямку Дронівки.
На Краматорському напрямку наразі зафіксовано вісім бойових зіткнень. Загарбник намагався просуватись в напрямку населених пунктів Бондарне, Віролюбівка, Ступочки та Біла Гора.
На Торецькому напрямку росіяни 10 разів йшли в наступ на позиції українських підрозділів у районах Щербинівки, Катеринівки, Русиного Яру, Полтавки та в напрямку Плещіївки. Сили оборони зупинили дев’ять ворожих атак.
На Покровському напрямку від початку доби окупанти 36 разів намагалися просунутися на позиції українських підрозділів. Противник атакував у районах населених пунктів Шахове, Новоекономічне, Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Котлине, Удачне, Дачне та у напрямку Мирнограду, Родинського, Покровська, Звірового, Молодецького, Новопавлівки, Філії.
За попередніми даними, сьогодні на цьому напрямку було знешкоджено 138 окупантів, із них 80 – безповоротно. Також українські воїни знищили чотири бойові броньовані машин, 10 одиниць автомобільної техніки, 14 безпілотних літальних апаратів, чотири одиниці спеціальної техніки; також пошкоджено одну гармату та чотири укриття для особового складу противника.
На Новопавлівському напрямку ворог 17 разів намагався прорвати оборону наших захисників у районах населених пунктів Зелений Гай, Толстой, Маліївка, Шевченко, Комишуваха та у напрямку Філії, Олександрограда, Новоселівки.
На Гуляйпільському напрямку противник наступальних дій не проводив.
На Оріхівському напрямку Сили оборони відбили одну атаку загарбників у бік Степногірська.
На Придніпровському напрямку ворог наступальних дій не проводив.
На решті напрямків – без особливих змін.
Сьогодні російські війська завдали одного ракетного та 57 авіаційних ударів, застосувавши три ракети та скинувши 83 керовані авіаційні бомби. Крім цього, залучили 1946 дронів-камікадзе та здійснили 3754 обстріли позицій наших військ і населених пунктів.
@armyinformcomua
Бригада «Рубіж» оприлюднила свідчення двох російських полонених, захоплених на Покровському напрямку. Військові кажуть, що їхні історії демонструють «порожнечу в очах пересічного солдата рф».
На цей час загальна кількість бойових зіткнень становить 141.
Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка» заступнику командира 95-ї бригади ДШВ підполковнику Костянтину Ревуцькому.
Президент України Володимир Зеленський підписав нові, як він зазначив, «особливі рішення» про санкції, які стосуються осіб із урядових структур Кремля.
У складі команди ЦСК ЗС України Ігор Коваленко здобув золото на Європейському корпоративному чемпіонаті з рапіду(шахів), який проходив у місті Аньєр‑сюр‑Сен (Франція).
Перш ніж потрапити на передову, кожен військовослужбовець проходить Базову загальновійськову підготовку (БЗВП), де опановує ключові навички стрільби, тактики, маскування та тактичної медицини.
від 25000 до 30000 грн
Кропивницький
Військова частина А4607
від 20000 до 50000 грн
Дніпро
233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО
Бригада використовує тактику, яка дозволяє порушувати противнику намічені наступальні плани та нав’язувати власні правила ведення бою. У черговому матеріалі циклу «Бригада для супергероя» про…