ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворог вдарив балістикою по всього трьох українських бійцях, проте нікого з них не уразив

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Вересня 2025, 19:06

Російські війська витратили чотири балістичних ракети на район, де знаходилося всього троє українських військових.

Про це у п’ятницю, 5 вересня, розповів на своєму Telegram-каналі батальйон «Чорний Лебідь» 225 окремого штурмового полку ЗСУ, оприлюднивши добірку відео з ворожими ударами, які вдалося зняти нашим безпілотникам.

Як повідомляється, в одному з епізодів противник намагається уразити балістикою українську розвідувальну групу, проте жодна з чотирьох ракет так і не досягає своєї цілі.

Новий DeepStrike СБС — з’явилися кадри з ураженим Рязанським НПЗ та реакцією шокованих росіян
Новий DeepStrike СБС — з’явилися кадри з ураженим Рязанським НПЗ та реакцією шокованих росіян

«Підбірка ударів КАБами і балістикою, які випадково потрапляли в кадр наших дронів за останні кілька днів. Найдивніший випадок — чотири балістичні ракети в район перебування розвідгрупи з трьох осіб. Тобто росіяни витратили приблизно 12 мільйонів доларів на невелику групу піхоти, яку так і не змогли уразити», — йдеться у коментарі до оприлюднених кадрів.

Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку всього четверо воїнів «Скелі» захопили у полон одразу дев’ять окупантів.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Факти не дружать з фантазією: ворожі пропагандисти поширили черговий фейк про події на Харківщині

Факти не дружать з фантазією: ворожі пропагандисти поширили черговий фейк про події на Харківщині

21 листопада 2025 року російські Telegram-канали та ресурси, наближені до міноборони рф, видали чергову «сенсацію»: нібито українські сили «оточені» в районі Куп’янська-Вузлового, а «тисячі військових ЗСУ загинули або здалися».

«Або за своїх, або проти своїх»: у мережі показали, як окупанти під конвоєм женуть українців на війну у Бердянську

«Або за своїх, або проти своїх»: у мережі показали, як окупанти під конвоєм женуть українців на війну у Бердянську

У соцмережі X (Twitter) поширюється відео з тимчасово окупованого Бердянська, на якому зафіксовано, як українських чоловіків під конвоєм примусово відправляють воювати на боці рф. Автори публікації наголосили: у разі окупації «відсидітися» не вдасться нікому.

«Влучно. Спокійно. Раз за разом»: 91-й батальйон показав, як бомбери нищать піхоту та склади БК окупантів

«Влучно. Спокійно. Раз за разом»: 91-й батальйон показав, як бомбери нищать піхоту та склади БК окупантів

Бійці 3-ї роти ударних безпілотних авіаційних комплексів (РУБпАК) 91-го окремого батальйону продемонстрували результати роботи своїх бомберів. Дрони методично знищують живу силу ворога, укриття та склади з боєприпасами.

«Вийшов із посадки — і отримав FPV у лоба»: Залізна бригада показала роботу дронарів

«Вийшов із посадки — і отримав FPV у лоба»: Залізна бригада показала роботу дронарів

Воїни 3-ї окремої важкої механізованої Залізної бригади продовжують нищити окупантів на Харківщині. Бійці оприлюднили відео, на якому одним ударом поранено трьох росіян, спалено склад боєприпасів та ліквідовано загарбника влучанням «просто в лоба».

«Без ризику для водія»: наземний робот «АРДАЛ» бере на себе найнебезпечніші маршрути Покровська

«Без ризику для водія»: наземний робот «АРДАЛ» бере на себе найнебезпечніші маршрути Покровська

Наземний роботизований комплекс (НРК) «АРДАЛ» рятує життя та доставляє боєкомплект у Покровську, замінюючи звичайні автівки на небезпечних ділянках.

Військові рф розстріляли 5 полонених військовослужбовців ЗСУ: розпочато розслідування

Військові рф розстріляли 5 полонених військовослужбовців ЗСУ: розпочато розслідування

19 листопада 2025 року під час штурму наших позицій поблизу селища Котлине Покровського районі представники зс рф взяли в полон 5 військовослужбовців ЗСУ. Коли обеззброєні українські захисники лежали на землі обличчям донизу, один з окупантів відкрив по них прицільний вогонь з автомата, вбивши їх.

ВАКАНСІЇ

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Начальник інженерної служби

від 30000 до 60000 грн

Знам'янка

Військова частина А1201

Командир відділення військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Водій кат. С1, С 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область

Оператор РЕР

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Третя окрема штурмова бригада ЗСУ

Інспектор прикордонної служби, фельдшер

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

--- ---