У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…
Окупаційні сили рф не відмовляється віт тактики малих штурмових груп на Покровському напрямку, проте намагаються адаптовуватись до насиченості фронту українськими БПЛА.
Про це у неділю, 31 серпня, повідомила в ефірі телемарафону начальниця відділення комунікації 25 окремої повітряно-десантної Січеславської бригади ДШВ ЗСУ Світлана Резван.
За її словами, бронетехніку російські війська на цьому напрямку вже майже не використовують, а кидають в атаки лише малі піхотні групи без жодного прикриття.
«Ворог потужно продовжує намагатися штурмувати малими групами, тисне. Взагалі не береже свою живу силу, посилаючи все нових і нових людей. Техніка не застосовується, а просто полями, посадками намагаються пройти малими групами штурмовиків» — розповіла Світлана Резван, коментуючи ситуацію в зоні відповідальності Січеславської бригади.

При цьому вона зазначила, що противник намагається потроху змінювати свою тактику, зокрема, з використанням так званих антидронових плащів, однак українські військові вже встигли призвичаїтися і до цього.
«Ворог вдавався до нової тактики. Використовував вже такі методи, але зараз вже збільшив. Проте є способи виявляти це. Не розповім цих секретів, але наші хлопці знають, як це виявляти і як долати це. Скажу так, ця тактика не допомагає ворогу взагалі ніяк», — констатує представниця 25 ОПДБр.

Як повідомляла АрміяInform, під Покровськом Сили оборони знищили російську ДРГ, яка вирішила розгорнути там свій прапор.
@armyinformcomua
Оператори ударних дронів танкового батальйону 12-ї бригади «Азов» продемонстрували добірка знищень російського особового складу.
Сили оборони України продовжують контролювати північну частину Покровська. Усі переміщення ворога своєчасно виявляються, завдається вогневе ураження по противнику.
Боєць бригади «Сталевий Кордон» з позивним «Пастор» провів на позиціях 94 дні, а «Корея» — 131 день без ротації. За цей час вони відбили шість штурмів противника і втримали свою ділянку.
Бійці 24-ї механізованої бригади імені короля Данила показали, як виглядає Костянтинівка після російської агресії.
Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь Головнокомандувача ЗСУ та начальника Генерального штабу ЗСУ, зокрема, щодо роботи з партнерами по гарантіях безпеки.
Станом на 17:00 внаслідок російської атаки у Києві постраждало 25 осіб, серед них — п’ять рятувальників. Чотири людини загинули. 32 особи вдалось врятувати.
Стрілець, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Запоріжжя
229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО
У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…