Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…
Російські медіа знову запустили чергову дезінформаційну хвилю: нібито «на Заході визнали перемогу росії в кібервійні проти України».
Джерелом цієї «сенсації» називають англомовний сайт Strategic Culture, який, за їхніми словами, є «аналітичним центром».
Насправді Strategic Culture — це не західне медіа, а російський пропагандистський ресурс, зареєстрований у доменній зоні .su (колишній СРСР). Ще у 2019 році європейський проєкт EU vs Disinfo зазначав, що цей сайт маскується під «аналітичний центр», але насправді керується з росії, а його автори просувають кремлівські наративи: від «провокацій НАТО» до заперечення відповідальності за збиття рейсу MH17.
У 2020 році The Washington Post повідомляв, що Facebook видалив мережу російської дезінформації, пов’язану зі Strategic Culture, яка поширювала конспірологічні теорії, зокрема про те, що коронавірус був створений як біологічна зброя, а потенційна вакцина міститиме технології для стеження.
У квітні 2021 року Міністерство фінансів США наклало санкції на Strategic Culture, звинувативши його у втручанні в президентські вибори 2020 року. За даними Державного департаменту США, цей журнал спрямовується російською зовнішньою розвідкою і тісно пов’язаний з Міністерством закордонних справ росії.
У статті, на яку посилаються кремлівські медіа, йдеться про нібито «злам українських урядових серверів» і «1,7 млн загиблих українських військових». Центр протидії дезінформації спростував цей фейк.
Мета цієї кампанії — створити ілюзію міжнародного визнання «успіхів росії», підкріплюючи фейки «незалежними західними джерелами». Так ворог намагається підірвати довіру до української кібероборони та деморалізувати суспільство.
Пам’ятайте, що інформаційна війна — це не менш важливий фронт, ніж військовий. Будьте обережні та критичні до інформації, яку отримуєте.
@armyinformcomua
Українська компанія HIMERA залучила $2,5+ млн для подальшого розвитку технологій та посилення позицій як на українському, так і на міжнародному ринку оборонних комунікацій.
По 12 і 10 років ув’язнення отримали ще двоє інформаторів фсб, яких контррозвідка СБУ викрила у квітні 2024 року на Хмельниччині.
У 2022 році підготовка тривала 30 діб. У 2025-му — вже 51. Це дає більше часу на практичні заняття та поступову адаптацію до умов служби.
Піхотинець Сергій Марков із позивним «Кікі» із 2-го мотопіхотного батальйону 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» провів на позиціях у Торецьку 168 днів.
Багато наших громадян плутають поняття зняття з військового обліку та виключення з військового обліку.
У 141-й окремій механізованій бригаді виконують бойові завдання достроково звільнені з в’язниці громадяни України і вони вже мають досвід успішних операцій.
від 20000 до 120000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…