ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Кур’єри доставляють в імпровізовані схрони» — поблизу Покровська триває рух стрілецьких груп противника

Новини
28 Серпня 2025, 10:09
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Покровському напрямку продовжується рух ворожої піхоти в сторону міста. Їм активно протидіють, працюючи і вдень і вночі, дронарі Сил оборони.

Про це в ефірі Армія TV розповів Артем Прібильнов, начальник відділення комунікації 155 окремої механізованої бригади.

За його словами, на напрямку, за який відповідають підрозділи 155-ї бригади, фіксують просування малих груп ворожої піхоти. На маршрутах росіяни формують невеликі склади зі зброєю та боєприпасами. Ці склади, а також піхотинців та мотоциклістів, які намагаються складами скористатися, нищать з дронів.

«Ми часто спостерігаємо, як ворог робить схрони, як він намагається просочитися. Окремі групи саме цими займаються, так звані кур’єри, які намагаються доставити боєприпаси та провізію в такі імпровізовані схрони. Ці схрони виявляються й одразу знищуються», — розповів начальник відділення комунікації 155 ОМБр.

Як повідомляла АрміяInform, на Купʼянському напрямку противник не полишає спроб розширити плацдарм на правому березі річки Оскіл.


Понад сто рятувальників гасили пожежу у Києві, яку спричинив російський удар
Понад сто рятувальників гасили пожежу у Києві, яку спричинив російський удар

Увечері 25 червня внаслідок російської атаки у Дарницькому районі зайнялися складські приміщення.

Мінус 1310 окупантів, танки та системи ППО: втрати російської армії за добу
Мінус 1310 окупантів, танки та системи ППО: втрати російської армії за добу

За минулу добу російська армія втратила 1310 одиниць особового складу, бронетехніку та десятки артилерійських систем.

«Зелені по стометровці АТБ»: в Ічні засудили місцевого мешканця за перешкоджання ЗСУ
«Зелені по стометровці АТБ»: в Ічні засудили місцевого мешканця за перешкоджання ЗСУ

«Сині» та «зелені» — такими кодовими словами позначав поліціянтів і військових ТЦК та СП мешканець Чернігівщини в повідомленнях у групі месенджера Телеграм.

ВАКАНСІЇ
Сапер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Кухар 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 52000 грн

Степанівка, Сумська область

Офіцер запасу ЗСУ

від 26000 до 132000 грн

Київ, Київська область

Водій-кранівник ЗСУ, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Умань

Військова частина А2648

Бойовий медик служба по контракту ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО