ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Спішуються і продовжують наступ»: росіяни не змінюють тактику з весни

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Серпня 2025, 8:21

Російські війська не припиняють спроб прориву на Харківщині, зокрема у районі Вовчанська. Ворог активно застосовує малі піхотні групи, дрони, артилерію та авіаційні засоби для штурмів.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Роман Коссе, начальник пресслужби бригади «Форпост».

«Бої тривають постійно. Противник намагається захопити будь-яку територію, неважливо, чи це Вовчанський напрямок, чи інший. Він застосовує дрони-розвідники, живу силу, техніку. Зараз вони здебільшого штурмують невеликими групами, на мотоциклах, багі, квадроциклах. Якщо техніку вражено — спішуються й намагаються продовжити наступ пішки, щоб нав’язати стрілецький бій», — розповів начальник пресслужби бригади «Форпост».

За його словами, ворог використовує зелені насадження для прихованого просування.

«Вони намагаються ховатися у кущах і посадках, щоб підійти ближче до наших позицій. Але наші підрозділи завчасно виявляють і вражають ці групи», — підкреслив він.

Роман Коссе зазначив, що тактика росіян з весни не змінилася: «Вони продовжують діяти малими групами. Є випадки, коли самих піхотинців заводять у посадки навіть за допомогою дронів, після чого дають команду на штурм».

Як повідомляла АрміяInform, за минулу добу російські окупаційні сили втратили в Україні 890 своїх військових, 4 танки та 33 артилерійські системи.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Еволюція шоломів: для американських морпіхів Пенгагон зробив замовлення виробнику систем захисту голови на $131 млн

Еволюція шоломів: для американських морпіхів Пенгагон зробив замовлення виробнику систем захисту голови на $131 млн

Американська компанія Galvion, знаний розробник та виробник інноваційних головних систем, рішень для керування живленням та даними, а також інтегрованих систем для силових структур, отримала контракт на новітню систему шоломів (IHS) для Корпусу морської піхоти США (USMC).

«Машина врятувала від 155-го снаряда»: «Аякс» — від інтернет-крамниці до навідника авіації над Малинівкою

«Машина врятувала від 155-го снаряда»: «Аякс» — від інтернет-крамниці до навідника авіації над Малинівкою

Власник успішної інтернет-крамниці, а нині «літун» 33-ї окремої механізованої бригади з позивним «Аякс», який у перші дні повномасштабного вторгнення добровільно вступив до ЗСУ, розповів про свій бойовий шлях, порятунок від смерті завдяки автівці та нещодавнє наведення авіації на колону ворожої техніки.

Агент фсб отримав 15 років тюрми за підпали у західних областях України

Агент фсб отримав 15 років тюрми за підпали у західних областях України

За матеріалами СБУ та Нацполіції 15 років тюрми отримав агент фсб, який на замовлення рф займався підпалами.

Окрім Покровська, ворог активно діє поблизу Мирнограда

Окрім Покровська, ворог активно діє поблизу Мирнограда

За останні дні росіяни провели кілька безуспішних спроб атаки на місто з декількох напрямків, використовуючи бронетенхніку та мотоцикли.

Всі завдання щодо дипстрайків до кінця року мають бути повністю реалізовані — звернення Президента

Всі завдання щодо дипстрайків до кінця року мають бути повністю реалізовані — звернення Президента

У своєму вечірньому зверненні Президент України Володимир Зеленський розповів про результати проведеної Ставки, дипломатичну роботу, посилення далекобійних ударів, ситуацію на фронті та енергетику.

Президент та очільник МЗС Естонії обговорили посилення тиску на Росію та  збільшення оборонної допомоги Україні

Президент та очільник МЗС Естонії обговорили посилення тиску на Росію та  збільшення оборонної допомоги Україні

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Естонії Маргусом Цахкною.

ВАКАНСІЇ

Розвідник військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Кухар, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Кулеметник (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Сапер (робота з БПЛА), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор групи звязку та кібербезпеки

від 21000 до 25000 грн

Ужгород, Закарпатська область

--- ---