ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський та міністр фінансів Німеччини обговорили посилення ППО та виробництво дронів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Серпня 2025, 19:06

У понеділок, 25 серпня, до Києва зі своїм першим офіційним візитом прибув віцеканцлер та міністр фінансів Німеччини Ларс Клінгбайл.

Про це повідомив у себе у соцмережах Президент України Володимир Зеленський.

За його словами під час зустрічі сторони обговорили посилення протиповітряної оборони нашої країни на тлі регулярних російських авіаатак, а також фінансування вітчизняного виробництва безпілотників та можливості програми PURL щодо закупівлі американської зброї.

«Триває робота щодо закупівлі двох додаткових систем Patriot, а також щодо постачання додаткових ЗРК IRIS-T німецького виробництва», — зазначив глава держави.

Крім того, особливу увагу було приділено дипломатичним зусиллям заради примушення рф до миру, зокрема посилення антиросійських санкцій та надання Україні гарантій безпеки.

«Триває відповідна дипломатична робота, зокрема на рівні радників із національної безпеки. Розраховуємо, що Німеччина буде серед лідерів у розробці та реалізації безпекових гарантій. Вдячний Німеччині та німецькому народу за підтримку України та найбільшу за обсягом сумарну допомогу серед країн Європи із самого початку цієї війни. Це значна підтримка наших людей, і ми за це дуже вдячні», — додав Володимир Зеленський.

Президент обговорив з прем’єр-міністром Норвегії потреби в обороні, санкції проти рф та гарантії безпеки
Президент обговорив з прем’єр-міністром Норвегії потреби в обороні, санкції проти рф та гарантії безпеки
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Евакуація трьох поранених на НРК: унікальна операція порятунку воїнів «Маґури»
Евакуація трьох поранених на НРК: унікальна операція порятунку воїнів «Маґури»

Унікальну операцію здійснили оператори наземних роботизованих комплексів 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» — з позицій вдалося евакуювати одразу трьох поранених бійців.

Маскували переправу під руїни мосту — дрони потопили понтон окупантів неподалік Кам’янки
Маскували переправу під руїни мосту — дрони потопили понтон окупантів неподалік Кам’янки

Минулого тижня підрозділи безпілотних систем 3-ї окремої важкої механізованої Залізної бригади завдали серії результативних ударів по противнику на Харківщині. Серед знищених цілей — рідкісний гусеничний робот, понтонна переправа, квадроцикл, човен і жива сила ворога.

Підрозділи СБС уразили майже 600 ворожих цілей за добу
Підрозділи СБС уразили майже 600 ворожих цілей за добу

Упродовж минулої доби підрозділи угруповання Сил безпілотних систем уразили/знищили 572 цілі противника.

«Ворог перекидає резерви і здійснює щоденні штурми»: на Гуляйпільскому напрямку росіяни не зважають на втрати
«Ворог перекидає резерви і здійснює щоденні штурми»: на Гуляйпільскому напрямку росіяни не зважають на втрати

Окупанти концентрують живу силу, засоби БПЛА та артилерії, докладають усіх зусиль, щоб вийти на заплановані своїм командуванням рубежі.

«Ми у підвалі, ворог на першому поверсі» — наші пілоти змогли яскраво відступити в Покровську
«Ми у підвалі, ворог на першому поверсі» — наші пілоти змогли яскраво відступити в Покровську

Оператор дронів 155-ї механізованої бригади імені Анни Київської з позивним «Гурман» розповів про те, як екіпаж важких бомберів «Вампір» змін не тільки вийти з оточення, але й знищити ворога.

ГУР: нова модифікація «Герані» одночасно несе на борту ПЗРК та бойову частину
ГУР: нова модифікація «Герані» одночасно несе на борту ПЗРК та бойову частину

ГУР МО України оприлюднило інтерактивну схему, складові елементи та електронну компонентну базу безпілотного літального апарата «Герань-2» серії «Э», оснащеного переносним зенітно-ракетним комплексом.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик взводу

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Начальник РЛС радіотехнічні війська

від 20000 до 50000 грн

Дубровиця

Навідник-оператор, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Одеса

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

від 28000 до 28000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Командир машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Навідник зенітного артилерійського відділення взводу охорони

від 21000 до 121000 грн

Васильків, Київська область

--- ---