ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Краще не показувати пристойному товариству» — на Покровському напрямку вдалося «загасити пожежу»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Серпня 2025, 11:50

На Покровському напрямку, який залишається для росіян пріоритетним, тривають жорстокі бої. Проте вже очевидно, що анонсований окупантами літній наступ вийшов не таким, яким його уявляли в Кремлі.

Про це в ефірі «Еспресо» говорив підполковник Віктор Трегубов, речник ОСУВ «Дніпро».

За його словами, нещодавній прорив росіян у бік Добропілля — дійсно неприємний «дзвіночок» для Сил оборони. Проте, на щастя, він так і не перетворився на справжню загрозу. Пожежу вдалося погасити вчасно.

«Погано, коли взагалі пожежа починається, але добре, що цього разу вдалося запобігти негативному сценарію. Вона вийшла через нестачу особового складу у нас і велику кількість особового складу в росіян на напрямку. росіяни зуміли інфільтруватися через першу лінію, піти далі. Піти навіть трішки далі, ніж вони самі розраховували», — розповів речник ОСУВ «Дніпро».

Та врешті, зауважив Віктор Трегубов, окупанти вперлися в наступні лінії оборони. Зокрема, в «Азов». Згодом їх відсікли від основних сил, і вони «зазнали краху». І це ще один сигнал того, що російська літня кампанія вийшла не такою, якою  собі уявляли окупанти.

«Вони справді готувалися цього року таки завершити основну частину своєї донецької кампанії. Але попри усі зібрані сили, попри диспропорцію в живій силі, у використанні БПЛА, все ж таки їм не вдається. Поки що вони показали щось, що краще не показувати пристойному товариству. Бо не вийшло», — констатував Віктор Трегубов.

Як повідомляла АрміяInform, воїни 12 бригади спеціального призначення «Азов» не дали російським військам закріпитися у Катеринівці Донецької області.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Баварський партизан: як «Сержик» перетворив BMW на систему залпового вогню

Баварський партизан: як «Сержик» перетворив BMW на систему залпового вогню

Боєць ТрО з Миколаївщини на псевдо «Сержик» створив унікальну РСЗВ на базі BMW-седана.

Кидався гіллям: окупант безуспішно намагався збити дрон «Спартану»

Кидався гіллям: окупант безуспішно намагався збити дрон «Спартану»

Оператори БПЛА 3-ї окремої бригади оперативного призначення «Спартан» виявили та знищили чергову партію окупантів.

«Шершні Довбуша» знищують окупантів на Покровському напрямку

«Шершні Довбуша» знищують окупантів на Покровському напрямку

Дронарі 68-ї єгерської бригади імені Олекси Довбуша виявляють та ліквідовують росіян на околицях Покровська.

Нічне полювання: бомбери Apachi 81-ї бригади наносять візит окупантам

Нічне полювання: бомбери Apachi 81-ї бригади наносять візит окупантам

Оператори БПЛА батальйону Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ знищують живу силу окупантів у своїй зоні відповідальності.

«Робота без пауз»: розвідники 92-ї бригади проводять зачистку, мінусуючи окупантів у стрілецькому бою

«Робота без пауз»: розвідники 92-ї бригади проводять зачистку, мінусуючи окупантів у стрілецькому бою

Розвідники 92-ї окремої штурмової бригади імені Івана Сірка просуваються вперед, зачищаючи лісосмугу від сил противника.

Логістику не турбувати: 110 ОМБр ліквідовує ворожі дрони-«ждуни»

Логістику не турбувати: 110 ОМБр ліквідовує ворожі дрони-«ждуни»

Оператори БПЛА 110-ї окремої механізованої бригади виявляють та знищують ворожі дрони, котрі окупанти використовують для засідок на логістичних маршрутах Сил оборони.

ВАКАНСІЇ

Командир взводу/відділення / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

Санітарний інструктор

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Лікар невідкладної допомоги

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Навідник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Військовослужбовець, водій-заправник

від 20000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

Командир відділення управління засобами РЕБ, ВОС 539. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

--- ---