Численні, але розрізнені селянські виступи та повстання другої половини 1920-х — початку 1930-х років були придушені державною владою з її апаратом насильства і не спромоглися…
Невеликий, швидкий та надзвичайно небезпечний наземний роботизований комплекс (НРК) «Гієна» став справжнім жахом для російських окупантів на Покровському напрямку. Він несе на собі 26 кілограмів смертоносного вантажу, з яким атакує укріплення та піхоту ворога.
Про ефективне застосування цього «маленького, але смертельного» дрона повідомили на сторінці 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.
На опублікованому відео видно, як наземний робот-камікадзе на чотирьох колесах маневрує вузькими проходами й атакує добре укріплені позиції противника та його піхоту в забудові.
«Маленький? — Так. Швидкий? — Ще й який. Злий? — Краще не перевіряй. НРК „Гієна“ — small but deadly», — зазначають десантники.
За їхніми словами, ворог часто не встигає зреагувати на появу «Гієни», а її вихід на «полювання» майже завжди завершується точним та руйнівним ударом.
«Нищимо ворога на Покровському напрямку. Тримаємо стрій!» — підсумували в бригаді.
Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку резервами «гасять пожежу» — прорив малих піхотних груп противника повз позиції Сил оборони. По російських штурмовиках завдають ударів і «ставлять рубежі блокування».
До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform.
@armyinformcomua
Характер дій противника свідчить про наміри найближчим часом перерізати сухопутне сполучення між Мирноградом та Покровськом.
У ніч на 25 листопада (з 18:00 24 листопада) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування.
У ніч на 25 листопада росія завдала основного удару по столиці та Київській області, в місті є багато пошкоджень житлових будинків та цивільної інфраструктури.
На Оріхівському напрямку відбивали ворожий моторизований штурм. Неподалік Малої Токмачки позиції Сил оборони атакував танк, МТ-ЛБ та шість бойових броньованих машин «Улан».
За минулу добу авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили два райони зосередження особового складу, озброєння і військової техніки та ще одну іншу важливу ціль російських загарбників.
Унаслідок атаки, яку російські війська здійснили у ніч на 25 листопада, у Києві загинуло шість людей, ще 13 — постраждали, серед них — дитина.
від 20000 до 120000 грн
Чернігів, Чернігівська область
від 20000 до 25000 грн
Київ
Військова частина А4682
Численні, але розрізнені селянські виступи та повстання другої половини 1920-х — початку 1930-х років були придушені державною владою з її апаратом насильства і не спромоглися…