ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ЗСУ вибили ДРГ з Покровська: противник відновив інтенсивні обстріли

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Серпня 2025, 12:43
Обстріляна багатоповерхівка у Покровську. (Фото — Донецька обласна прокуратура)

Протягом останніх днів російські війська відновили інтенсивні обстріли Покровська ствольною артилерією, реактивними системами залпового вогню та авіацією, демонструючи мінімальну присутність на передових позиціях.

Про це розповів командир парашутно-десантного батальйону 25-ї окремої повітряно-десантної Січеславської бригади Олексій.

«Після того, як були вибиті ДРГ, противник відновив обстріли по місту Покровськ. Це показує, що його присутність на підступах мінімальна, але він продовжує завдавати ударів важкою технікою», — розповів командир 25-ї бригади Олексій.

Він додав, що ворог намагається просуватися малими тактичними групами через умовні «кілзони», але завдяки виявленню та додатковим рубежам блокування такі спроби мають лише тимчасовий успіх.

«Ці заходи дозволяють нам виявляти противника заздалегідь і отримувати тактичний успіх. Наші бійці виконують завдання максимально ефективно, щоб не допустити захоплення території», — зазначив Олексій.

Він наголосив, що всі дії підрозділів спрямовані на стабілізацію фронту, утримання рубежів та знищення ворога, а бойові завдання виконуються незалежно від інформації про міжнародні дипломатичні процеси.

Як повідомляла АрміяInform, в ОСУВ «Дніпро» повідомили про ситуацію на Добропільському напрямку.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Росіяни вночі атакували Україну 80 БПЛА, 61 з яких вдалося перехопити

Росіяни вночі атакували Україну 80 БПЛА, 61 з яких вдалося перехопити

У ніч на середу, 5 листопада, російські окупанти запустили у бік України 80 ударних безпілотників із напрямків: Курськ, Орел, Міллєрово та Приморсько-Ахтарськ.

Сили оборони атакували п’ять районів зосередження зс рф, уразивши важливий об’єкт противника

Сили оборони атакували п’ять районів зосередження зс рф, уразивши важливий об’єкт противника

Протягом минулої доби українські військові завдали ударів по п’яти районах зосередження російських окупаційних сил уразивши важливий об’єкт противника.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

На Харківщині внаслідок удару рф загинули дві людини

На Харківщині внаслідок удару рф загинули дві людини

У ніч на середу, 5 листопада, російські війська завдали ударів по шести населених пунктах Харківської області, в результаті чого загинули дві людини.

ГУР оприлюднило схему ворожого БПЛА «Оріон» та дані підприємств, залучених у виробництві

ГУР оприлюднило схему ворожого БПЛА «Оріон» та дані підприємств, залучених у виробництві

ГУР МО України в рубриці «Засоби ураження» розділу «Компоненти у зброї» порталу War&Sanctions оприлюднює тривимірну схему російського БПЛА «Оріон», а також інформацію про 43 підприємства, залучених до його виробництва.

Три людини постраждали унаслідок ворожих обстрілів Херсонщини

Три людини постраждали унаслідок ворожих обстрілів Херсонщини

За минулу добу ворог завдав ударів по цивільній інфраструктурі населених пунктів Херсонської області.

ВАКАНСІЇ

Бухгалтер, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Технік зв’язку, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Бойовий медик взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

--- ---