ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Рівненщині затримали колаборанта з «мвс рф», який хотів мобілізуватися до ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Серпня 2025, 21:42

На Рівненщині співробітники Служби безпеки України та Національної поліції за сприяння Головнокомандувача ЗСУ затримали колаборанта, який намагався приховати своє минуле та мобілізуватися до української армії.

Про це інформує СБУ.

Як встановило слідство, йдеться про жителя Михайлівського району Запорізької області, який після окупації регіону добровільно пішов на співпрацю з російськими загарбниками.

Він вступив до так званого «райвідділу мвс рф», де отримав зброю, формений одяг та посвідчення російського зразка. На посаді «патрульного» він брав участь у переслідуванні учасників руху опору та перевірках місцевих підприємців, погрожуючи ув’язненням тим, хто відмовлявся працювати за законами окупантів.

У липні цього року чоловік виїхав на підконтрольну Україні територію, де подався як внутрішньо переміщена особа. Згодом він звернувся до місцевого ТЦК, приховавши факт співпраці з агресором, та намагався вступити до лав ЗСУ. Правоохоронці задокументували його злочини та затримали у шпиталі, де він намагався переховуватися під виглядом лікування.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). Наразі він перебуває під вартою, йому загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Операцію проводили співробітники СБУ в Запорізькій області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.

Як повідомляла АрміяInform, у Запоріжжі викрили агентурну мережу воєнної розвідки рф, яку координував священник УПЦ (МП).

Читайте нас у Facebook
Росія атакувала Україну понад 140 безпілотниками
Росія атакувала Україну понад 140 безпілотниками

У ніч на 25 березня противник атакував 147 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» і безпілотниками інших типів, понад 80 із них — «Шахеди».

Ворог завдав удару по Одещині, є загиблий
Ворог завдав удару по Одещині, є загиблий

На Одещині внаслідок російського удару загинула людина, ще одна — постраждала.

«Це зробив один екіпаж з трьох військових»: 16 розвідувальних «крил» ворога за ніч збили завдяки досвіду
«Це зробив один екіпаж з трьох військових»: 16 розвідувальних «крил» ворога за ніч збили завдяки досвіду

Екіпаж із трьох дронарів-зенітники 25-ї Січеславської бригади збив понад півтора десятки російських розвідувальних БПЛА типу «крило» за одну ніч.

Понад 190 боєзіткнень за добу: у Генштабі ЗСУ повідомили про ситуацію на фронті
Понад 190 боєзіткнень за добу: у Генштабі ЗСУ повідомили про ситуацію на фронті

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 191 бойове зіткнення.

Операція «Павутина», палаючий Керченський міст та Крим без російського флоту: вітаємо з Днем СБУ!
Операція «Павутина», палаючий Керченський міст та Крим без російського флоту: вітаємо з Днем СБУ!

Служба безпеки України — надійний щит на захисті нашої держави. Професіоналізм звитяжців, які його тримають, перевершує рівень найкращих спецслужб світу.

Пів сотні артсистем та 1220 окупантів: втрати російської армії за добу
Пів сотні артсистем та 1220 окупантів: втрати російської армії за добу

Окупаційна російська армія за минулу добу втратила 1220 одиниць особового складу і понад 50 артилерійських систем.

ВАКАНСІЇ
Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Черговий відділу управління службою, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Снайпер

від 22000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Старший механік-водій

від 25000 до 125000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

оператор радіорозвідки

від 25000 до 130000 грн

Полтава, Полтавська область

Кухар

від 20000 до 25000 грн

Львів

Військова частина А0583 (ВСП)

--- ---