А відтак — і наближення українського військового взуття до стандартів НАТО. АрміяInform запитала в Центрального управління розвитку матеріального забезпечення Міноборони України…
Загалом, за вчора зафіксовано 137 бойових зіткнень.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗС України станом на 08:00 11 серпня.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося дві атаки противника. Ворог завдав десять авіаційних ударів, скинувши 20 керованих бомб, здійснив 293 обстріли, зокрема 10 — із реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку наші війська відбили чотири атаки ворога в районі Вовчанська.
На Куп’янському напрямку минулої доби відбулося вісім атак окупантів. Сили оборони відбили штурмові дії противника поблизу Радьківки, Кіндрашівки, Петропавлівки, Степової Новоселівки та Нової Кругляківки.
На Лиманському напрямку ворог атакував 19 разів. Намагався просунутися вперед у районах населених пунктів Карпівка, Колодязі, Греківка, Торське та у бік Шандриголового й Дронівки.
На Сіверському напрямку українські воїни минулої доби відбили п’ять ворожих атак. Підрозділи окупантів намагалися потіснити наші війська поблизу Григорівки, Виїмки та Верхньокам’янського.
На Краматорському напрямку зафіксовано шість боєзіткнень, агресор намагався просуватись у районах Новомаркового, Часового Яру та у бік Білої Гори.
На Торецькому напрямку ворог здійснив вісім атак у районах населених пунктів Диліївка, Торецьк, Олександро-Калинове, Катеринівка та у бік Русиного Яру й Плещіївки.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 42 штурмові і наступальні дії агресора у районах населених пунктів Полтавка, Володимирівка, Затишок, Кучерів Яр, Никанорівка, Червоний Лиман, Миролюбівка, Сухецьке, Чунишине, Звірове, Котлине, Горіхове, Дачне та Федорівка.
На Новопавлівському напрямку Сили оборони відбили 33 атаки противника поблизу населених пунктів Зелений Гай, Вільне Поле, Темирівка, Філія, Маліївка, Мирне, Олександроград, Воскресенка, Шевченко та Ольгівське.
На Гуляйпільському напрямку загарбники здійснили дві атаки у районі Малинівки.
На Оріхівському напрямку загарбницькі війська атакували в районі Кам’янського та у напрямку Малої Токмачки, українські захисники відбили чотири наступальні дії.
На Придніпровському напрямку агресор провів чотири марні спроби наступу на позиції наших захисників.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі та техніці й активно підривають наступальний потенціал ворога в тилу.
Загалом, минулої доби втрати російських загарбників становлять 1000 осіб. Також українські воїни знешкодили чотири танки, сім бойових броньованих машин, 37 артилерійських систем, дві реактивні системи залпового вогню, 191 БПЛА та 131 одиницю автомобільної техніки окупантів.
@armyinformcomua
Подільська окружна прокуратура Києва заочно повідомила про підозру директору та бенефіціару приватного товаристтва, яке мало поставити українській компанії партію дронів для виконання держзамовлення.
Майстри ремонто-відновлювального батальйону 60-ї механізованої Інгулецької бригади вміють ремонтувати швидко, безперервно, часом під обстрілами.
Пілоти батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха змогли знайти ворожу техніку посеред знищеного боями лісу.
Бійці роти вогневої підтримки батальйону «Чорний лебідь» 225-го штурмового полку прорвалися крізь дрони на позицію.
Бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» зуміли визволити побратима, який потрапив до рук російських окупантів на Покровському напрямку.
Бійці 8-го полку Сил спеціальних операцій зірвали плани ворога на Слобожанському напрямку.
від 20000 до 60000 грн
Слов'янськ
Військова частина А0693
А відтак — і наближення українського військового взуття до стандартів НАТО. АрміяInform запитала в Центрального управління розвитку матеріального забезпечення Міноборони України…