ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Десять років за «Лохматого» — коригувальник російський ударів по Миколаєву та Одесі отримав вирок

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 5 Серпня 2025, 21:14

Реальний термін ув’язнення отримав ще один інформатор фсб, який діяв на півдні України. Зловмисник коригував ракетно-дронові атаки рф по Миколаєву та Одесі.

Про це повідомила 5 серпня Служба безпеки України.

Серед пріоритетних «цілей» ворога були запасні командні пункти та логістичні центри Сил оборони у портових містах нашої держави.

За матеріалами справи, наведенням ворожого вогню займався 47-річний експравоохоронець з Миколаєва, який виконував замовлення російської спецслужби.

Щоб скоригувати комбіновані удари рашистів, інформатор позначав на гугл-картах геолокації українських захисників, а також періодично відстежував наслідки ворожих «прильотів».

Зібрані дані зловмисник передавав Сергію Лебедєву (відомому під псевдонімом «Лохматий»), який переховується в Донецьку та працює на фсб і воєнну розвідку рф.

Кіберфахівці та слідчі СБУ задокументували злочини інформатора і затримали його у листопаді 2023 року за місцем проживання. Одночасно були проведені комплексні заходи для убезпечення локацій Сил оборони.

Під час обшуків у зловмисника вилучили телефон із доказами його контактів з російським агентом «Лохматим».

За матеріалами СБУ інформатора визнано винним за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану).

З урахуванням співпраці зі слідством, суд призначив йому 10 років позбавлення волі.

Як повідомляла АрміяInform, Служба безпеки України спільно з Національною поліцією затримали в різних регіонах країни шістьох агентів рф, які за завданням ворога підпалювали приватні оселі українських захисників та об’єкти енергетичної інфраструктури Укрзалізниці.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Оператор-перехоплювач: експерт розповів, як готують мисливців на «Шахеди»

Оператор-перехоплювач: експерт розповів, як готують мисливців на «Шахеди»

Війна в Україні стала першим у світовій історії театром бойових дій, де дрони-камікадзе застосовуються масово, виступаючи ключовим засобом терору та ураження.

На Покровському напрямку росіяни за добу втратили 60 штурмовиків

На Покровському напрямку росіяни за добу втратили 60 штурмовиків

Минулої доби на Покровському напрямку російські загарбники втратили 16 одиниць озброєння та військової техніки.

Симулюють захоплення Куп’янську: росіяни махають прапорами в місті, яке не контролюють

Симулюють захоплення Куп’янську: росіяни махають прапорами в місті, яке не контролюють

У Куп’янську військові рф отримали команду симулювати контроль над містом, розмахуючи російськими прапорами там, де присутні їх малі групи.

Дрони, санкції та повернення викрадених росією дітей: подробиці зустрічі Президентів України та Греції

Дрони, санкції та повернення викрадених росією дітей: подробиці зустрічі Президентів України та Греції

Президент Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Греції із зустрічі з Президентом країни Константіносом Тасуласом, щоб обговорити енергетичну підтримку України та реалізацію спільних проєктів в безпековій сфері.

У Херсоні дрон рф вдарив по цивільній автівці, є постраждалі

У Херсоні дрон рф вдарив по цивільній автівці, є постраждалі

Сьогодні, 16 листопада, близько 13:00 російські військові атакували з дрона цивільну автівку у Херсоні, внаслідок чого постраждало троє людей.

ВАКАНСІЇ

Автомеханік

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Військовослужбовець в Іршаву

Львів

Іршавський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Водій інженерно-технічного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

--- ---