ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дрони-перехоплювачі, наземні дрони та РЕБ — ключові питання наради в Генштабі ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 31 Липня 2025, 10:34

У Збройних Силах України під керівництвом начальника Генерального штабу генерал-майора Андрія Гнатова відбулася робоча нарада, присвячена підвищенню спроможностей підрозділів.

Про це повідомили на телеграм-каналі Генерального штабу ЗСУ.

Серед ключових питань — розгортання та масштабування підрозділів з дронами-перехоплювачами для протидії російським ударним безпілотним літальним апаратам. БПЛА-перехоплювачі уже довели свою ефективність у боротьбі з «Шахедами». Також розширено підготовку операторів цих систем, збільшено кількість інструкторів та створено необхідні умови для навчання, зокрема з використанням сучасних тренажерних комплексів.

Водночас здійснюється масштабування застосування наземних роботизованих комплексів у підрозділах Сил оборони. Вони виконують завдання логістичного забезпечення, евакуації поранених, мінування та можуть бути платформами для бойових модулів. Значно збільшено підготовку операторів цих систем та запроваджено стажування у бойових підрозділах, що вже продемонстрували ефективне використання комплексів на передовій.

Окрему увагу приділено розвитку артилерійських спроможностей, зокрема в Десантно-штурмових військах. Робота спрямована на створення ефективної ешелонованої системи артилерії з підвищеною дальністю та точністю ураження, що враховує досвід успішних операцій, зокрема Курської.

Посилюється діяльність у сфері радіоелектронної боротьби. Завдяки впровадженню нових зразків техніки значно підвищено ефективність виявлення ворожих БПЛА. Здійснюється масштабування підрозділів РЕБ та збільшення чисельності спеціалістів цієї галузі.

Триває робота із забезпечення безпеки судноплавства в Чорному морі. Посилено угруповання українського флоту протимінними кораблями та катерами з метою протидії спробам російських окупантів дистанційно мінувати морські шляхи, що становить загрозу цивільному судноплавству.

Нарощування бойових спроможностей та втілення найкращих практик триває у всіх структурних підрозділах Збройних Сил України. Системна робота із впровадження передового досвіду та технологічних рішень є запорукою успіху у боротьбі з агресором.

Як повідомляла АрміяInform, Міністр оборони України Денис Шмигаль дав перше інтерв’ю після призначення на посаду, в якому окреслив ключові завдання відомства і розповів про об’єднання з Мінстратегпромом.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
AI-оператор у кабіні: коли штучний інтелект стає членом екіпажу
AI-оператор у кабіні: коли штучний інтелект стає членом екіпажу

Штучний інтелект дедалі впевненіше виходить за межі аналітичних центрів і серверних — і заходить просто в кабіну бойової техніки.

15 років тюрми отримав зрадник, який наводив російські удари на блокпости в Одесі
15 років тюрми отримав зрадник, який наводив російські удари на блокпости в Одесі

За матеріалами справи, коригуванням ворожих ударів займався завербований фсб 54-річний підприємець з Одеського району.

«Благодійні» ухилянти: 13 військовозобов’язаних втекли з України завдяки фондам
«Благодійні» ухилянти: 13 військовозобов’язаних втекли з України завдяки фондам

Скеровано до суду обвинувальний акт проти 4 осіб, які через благодійні фонди організували незаконний виїзд 13 чоловіків, як водіїв гуманітарки.

Українська експертиза в захисті від «Шахедів» зараз найбільша у світі — Володимир Зеленський
Українська експертиза в захисті від «Шахедів» зараз найбільша у світі — Володимир Зеленський

Весною росіяни не збираються зменшувати кількість ударів, а так само готуються бити по критичній інфраструктурі.

Провокація до незаконних дій: як ворог намагається розхитати ситуацію в Україні
Провокація до незаконних дій: як ворог намагається розхитати ситуацію в Україні

Щотижневий моніторинг інформаційного поля на предмет дезінформації, зафіксував постійний скоординований тиск з боку ворожих медіа, ботоферм та блогерів.

У Херсоні ворог почав розкидати смертельно небезпечні «пряники»
У Херсоні ворог почав розкидати смертельно небезпечні «пряники»

Військові армії рф почали розкидати новий тип саморобних мін, виготовлених із використанням 3D-друку.

ВАКАНСІЇ
Зовнішній пілот, оператор БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Сапер до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 23000 до 123000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Радіо-телефоніст

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Штурмовик, кулеметник, гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

Водій кат В

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Болград, Одеська область

--- ---