ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дрони атакували завод електроніки у Пензі, що виробляє обладнання для російської армії

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Липня 2025, 9:19
Ілюстративне фото

Вночі 31 липня дрони атакували радіозавод у російському місті Пенза, що виробляє обладнання для російської окупаційної армії.

Про це повідомив керівник ЦПД РНБО Андрій Коваленко.

Радіозавод спеціалізується на виробництві сучасних засобів зв’язку для збройних сил рф:

  • мобільні комплекси управління;
  • системи автоматизованого бойового управління;
  • радіостанції для Сухопутних військ, Повітряно-десантних військ та Ракетних військ стратегічного призначення;
  • модернізовані командно-штабні машини (КШМ) на базі бронетехніки.

Підприємство у Пензі є важливим для російського військово-промислового комплексу.

Як повідомляла АрміяInform, 29 липня було завдано удару по залізниці та ресурсній базі росіян у місті Сальськ Ростовської області, де розташований логістичний хаб для перекидання ресурсів, палива, боєприпасів та інших вантажів на фронт Донецької області, а також на південь до тимчасово окупованого Криму і Запорізької області.

Безпілотники також завдали удару по оборонному радіозаводу «Сигнал» у Ставрополі, який є одним з ключових підприємств ВПК росії, що виробляє станції радіоелектронної боротьби для авіації та ППО.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент утворив військові адміністрації населених пунктів на Дніпровщині

Президент утворив військові адміністрації населених пунктів на Дніпровщині

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Дніпропетровській області.

Приліг біля мотоцикла і загинув — російському штурмовику не залишили шансів

Приліг біля мотоцикла і загинув — російському штурмовику не залишили шансів

Оператори БПЛА батальйону безпілотних систем 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка показали підбірку уражень ворожого особового складу та техніки.

Денис Шмигаль відвідав воїнів 1 окремого штурмового полку

Денис Шмигаль відвідав воїнів 1 окремого штурмового полку

Міністр оборони України Денис Шмигаль відвідав воїнів 1 окремого штурмового полку, які щодня відбивають атаки ворога поблизу Гуляйполя.

Стандарти НАТО, цифровізація та прицільна евакуація: головні досягнення у військово-медичній сфері України за 2025 рік

Стандарти НАТО, цифровізація та прицільна евакуація: головні досягнення у військово-медичній сфері України за 2025 рік

Сучасна військова медицина змінюється разом із самою війною. Але пріоритет воєнно-медичної системи України незмінний — це збереження життя та здоров’я кожного військовослужбовця.

«Моя задача — знищити ворога», — колишній закупівельник «Форс» тепер командує на війні

«Моя задача — знищити ворога», — колишній закупівельник «Форс» тепер командує на війні

Головний сержант 1-го батальйону 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» Нацгвардії до великої війни керував відділом закупівель.

128 боєзіткнень від початку доби: Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на фронті

128 боєзіткнень від початку доби: Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на фронті

Сили оборони України стримують наступ російських окупантів. На цей час загальна кількість бойових зіткнень становить 128.

ВАКАНСІЇ

Оператор взводу радіоелектронної боротьби

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Водій

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Начальник відділу (пожежної обслуги)

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Сарата

18 окремий батальйон 35 ОБрМП

--- ---